95' Koniec meczu. Wygrywamy w Niepołomicach niezwykle ważny mecz! Druga wygrana z rzędu Dumy Warmii!!!
93' Boisko opuszcza Moneta, w jego miejsce Szramka. 1
92' Boisko opuszcza Mikita , w jego miejsce Mysiorski. 1
90' 4 minuty doliczone.
88' Żółtą kartką ukarany Bąkowski za przedłużanie wznowienia gry. 1

Artykuł

Adrian Stawski. Fot. Łukasz Kozłowski

Adrian Stawski. Fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:2

12.11.21 20:19   em   9  

Stomil Olsztyn wygrał 2:0 w Niepołomicach z Puszczą. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Adrian Stawski, trener Stomilu:
- Brawo dla naszej drużyny. Wygraliśmy zasłużenie na bardzo ciężkim terenie, bo tutaj nigdy łatwo się nie grało. Założenia taktyczne realizowaliśmy bardzo fajnie, nie chce mówić super, żeby nie zapeszać przed kolejnym spotkaniem. Dobrze odczytaliśmy Puszczę. Strzeliliśmy dwie bramki, mieliśmy jeszcze wcześniej sytuację sam na sam Monety, potem strzelił, więc mu wybaczam. Teraz długa podróż, regeneracja i przygotowania do meczu z Chrobrym. Wygraliśmy spotkanie za przysłowiowe “6 punktów”. W każdym meczu gramy o życie i było to dzisiaj widać.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy:
- Słaby mecz w naszym wykonaniu, a momentami niezrozumiałe decyzje piłkarzy w defensywie. Na takim poziomie nie przystoi popełniać takich błędów. Ciężko żeby ktoś nie skorzystał z tego, że się przeciwnik uchyla, przepuszcza piłkę. To niezrozumiałe i nie wiem czym to jest spowodowane. To nie było spotkanie, w którym dana drużyna miała przewagę, było widać, że obydwa zespoły grały dość nerwowo, były problemy z akcjami ofensywnymi. Stomil strzelił dwa gole i takie błędy nie przystoją na tym poziomie. Ciężko nad pracować, uchylamy się przed piłką, to wynika z tego w jakiej sytuacji się znaleźliśmy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, I liga, konferencja prasowa, Adrian Stawski, wypowiedź po meczu, komentarz po meczu, Tomasz TułaczKomentarze

 1. 16.11.21 21:42 czerkasow

  A ja dalej swoje - Trener do zwolnienia😁

 2. 13.11.21 15:01 Paweł Wilicki

  Adass Adam Zejer jest za skromnym człowiekiem by sam sie tam pchac a trener Stawski ma swoja ekipe i tyle.

 3. 13.11.21 14:38 Adass

  Fajnie jakby w sztabie był też Adaś Zejer

 4. 13.11.21 13:36 Paweł Wilicki

  Panie trenerze, chcemy zawsze widziec taki GEST !!!

 5. 13.11.21 12:22 DJKS

  Uważam, że obok Bobo Kaczmarka, Jabłońskiego i Kieresia, Stawski to najlepszy i najbardziej zaangażowany trener w Stomilu. Dać mu w przerwie zimowej trzech dobrych grajków i zrobi dobrą ekipę. Takich ludzi jak Stawski w Stomilu potrzeba!

 6. 12.11.21 21:48 A Ś

  Trenerze więcej młody bo pro junior spierdala ! Brawo za wygraną!

 7. 12.11.21 21:47 TorroRosso

  Dziękujemy Trenerze 👍👍👍👍

 8. 12.11.21 21:40 chodi

  Brawo trenerze !!!

 9. 12.11.21 20:35 Piekarz/OKS

  brawo, gratulacje! Walczymy dalej. Forza Stomil!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!