I liga 2021/2022 (17. kolejka, 12.XI.2021 r.) Koniec Stadion Puszcza Niepołomice
ż Wojciech Hajda
ż Hubert Tomalski
kartki Jakub Tecław ż
Krzysztof Bąkowski ż
Bramki Puszcza Niepołomice: 1. Gabriel Kobylak - 5. Konrad Stępień (81, 30. Ivan Hladík), 34. Ołeksij Dytiatjew (46, 4. Tomasz Wojcinowicz), 8. Piotr Mroziński - 7. Grzegorz Aftyka (46, 19. Sebastian Górski), 14. Jakub Serafin, 70. Wojciech Hajda (67, 26. Bartosz Włodarczyk), 11. Émile Thiakane, 10. Hubert Tomalski (67, 21. Szymon Kobusiński), 77. Erik Čikoš - 9. Rafał Boguski.
Stomil Olsztyn: 31. Krzysztof Bąkowski - 3. Rafał Remisz, 33. Jakub Tecław, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus (67, 11. Piotr Pyrdoł) - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała, 4. Wojciech Reiman, 70. Merveille Fundambu, 13. Łukasz Moneta (90, 37. Hubert Szramka) - 77. Patryk Mikita (90, 97. Jakub Mysiorski).
Szczegóły Sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Widzów: 524.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:18:21

95' Koniec meczu. Wygrywamy w Niepołomicach niezwykle ważny mecz! Druga wygrana z rzędu Dumy Warmii!!!
93' Boisko opuszcza Moneta, w jego miejsce Szramka. 1
92' Boisko opuszcza Mikita , w jego miejsce Mysiorski. 1
90' 4 minuty doliczone.
88' Żółtą kartką ukarany Bąkowski za przedłużanie wznowienia gry. 1
85' Znów ładna kontra Stomilu, Moneta po podaniu Spychały obok bramki. 1
82' Po rożnym gospodarze wybili, ale Moneta dograł głową w pole karne, gdzie został Mikita, nie było spalonego i prowadzimy 2:0! 1
80' JEST!!! Patry Mikita na 2:0! 1
79' ładna kontra Stomilu po błędzie Puszczy, Kobylak ratuje sytuację. 1
78' Rzut wolny po faulu Remisza. Dobrze wbijamy, dośrodkowanie Włodarczyka mocno niecelne. 350
73' Strzał głową Thiakane broni Bąkowski! 350
70' Ciśnie Puszcza, Cikos strzelał głową po kolejnym rzucie rożnym. 350
69' Boisko opuszcza kontuzjowany Straus , w jego miejsce Pyrdoł. 1
68' Rzut rożny dla gospodarzy, uderzenie Stępnia w boczna siatkę. 350
68' Boisko opuszcza Hajda i Tomalski, w jego miejsce Włodarczyk i Kobusiński. 350
64' Strzał Mikity wyszedł po rykoszecie na róg. Rzut rożny łatwo obroniony przez gospodarzy. 1
63' Uraz Jonatana Strausa. Sztab medyczny udziela mu pomocy. 1
61' Strzał Reimana z dystansu bardzo niecelny. 1
59' Strzał z dystansu Cikosa. 350
57' Chaos w polu karnym Stomilu, ale szczęśliwie wybijamy! Dobitka Serafina w rękach Bąkowskiego. 350
56' JEST!!! Prowadzimy po bramce Łukasza Monety! 1
48' Żółtą kartką ukarany Tomalski. 350
46' Boisko opuszczają Aftyka i Dytyakev, w ich miejsce Górski i Wojcinowicz. 350
46' Gramy!
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+2' Strzał Reimana z wolnego niecelny. 1
45+1' Żółtą kartką ukarany Hajda. 350
45' 1 minuta doliczona.
44' Żółtą kartką ukarany Tecław. 1
43' Żwir strzela obok bramki, był chyba faulowany, ale sędzia po konsultacji VAR nie dyktuje karnego! 1
41' Żółtą kartką ukarany Thiakane. 350
37' Zamieszanie w polu karnym Stomilu, Aftyka mocno na wiwat. 350
33' Powinno byc 1:0! Moneta jednak nie trafia w bramkę po dobrej kontrze i podaniu Fundambu. 1
31' Strzał Strausa z dystansu niecelny. 1
29' Groźna akcja Puszczy lewą stroną, ale dobrze wybijamy. 350
25' Naciskamy, gubi się Puszcza, aut z wysokości pola karnego rywala. 1
20' Akcja Puszczy po stracie Reimana, Boguski nie trafił w piłkę, Bąkowski łapie. 350
16' Mogliśmy prowadzić, ale sporo niedokładności w akcji Stomilu i znów piłka w rękach bramkarza Puszczy. 1
14' Żółtą kartką ukarany Serafin. 350
12' Strzał Reimana wprost w ręce Kobylaka. 1
10' Puszcza dobra akcja po rzucie wolnym, dośrodkowanie pewnie łapie Bąkowski. 350
8' Rzut wolny dla Stomilu, piłka wylądowała przed polem karnym, Fundambu podał do Żwira, a ten z dystansu wprost w bramkarza. 1
4' Niezła akcja Stomilu, ale Fundambu ni to strzelał, ni dośrodkowywał, piłka poza boiskiem. 1
Gramy!
10 minut i zacznie się walka o kolejne 3 punkty!
Mecz sędziować będzie Daniel Kruczyński z Żywca.
W wyjściowej jedenastce drużyny gospodarzy jest były piłkarz Stomilu - Wojciech Hajda.
Kontuzjowany jest Maciej Dampc.
W meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagra Jonathan Simba Bwanga.
Ławka rezerwowych: 1. Dawid Smug - 11. Piotr Pyrdoł, 15. Shun Shibata, 17. Patryk Zych, 29. Damian Ciechanowski, 37. Hubert Szramka, 89. Aleksander Pawlak, 97. Jakub Mysiorski.
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 31. Krzysztof Bąkowski - 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 33. Jakub Tecław, 6. Jonatan Straus - 10. Karol Żwir, 4. Wojciech Reiman, 8. Maciej Spychała, 70. Merveille Fundambu, 13. Łukasz Moneta - 77. Patryk Mikita.
O godzinie 18:00 pierwszy gwizdek w meczu!