93' Koniec meczu.
92' Znów Hinokio traci piłkę, Sekulski zwodzi dwóch obrońców i strzela, Szota wybija z linii! 552
91' Dwie minuty dolicza sędzia do tego widowiska.
90' Błąd Staszak! Gdyby nie Biedrzycki byłoby groźnie! Rożny dla gospodarzy. Jeszcze jeden róg i wolny dla Stomilu. 552
88' Rzut wolny dla ŁKS-u. Prosto w mur. 552

Artykuł

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Adam Majewski. Fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa przed meczem ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn

11.09.20 15:29   em, źródło: stomilolsztyn.com   0  

W piątek (11 września) Stomil Olsztyn przed wyjazdem na mecz z ŁKS-em Łódź zorganizował konferencję prasową. Wypowiedzi udzielił trener olsztyńskiego klubu - Adam Majewski.

- Przed wyjazdem podczas ostatniego treningu trenowaliśmy nad stałymi fragmentami gry - mówi Adam Majewski, szkoleniowiec Stomilu. - Jedziemy na trudny teren, zagrać z trudnym rywalem, ale pozytywnie nastawieni. Mam nadzieję, że wrócimy ze zdobyczą punktową.

I dodaje: - Nie mieliśmy wyjścia i mieliśmy małą przerwę w treningach. Taka sytuacja nas zastała. Musieliśmy się do niej dostosować, ale to już za nami i jesteśmy w 100 procentach przygotowani do meczu.

- W Łodzi zabraknie Krystiana Ogrodowskiego, któremu odnowił się uraz. Od kilku dni problemy zdrowotne ma Ingo van Weert. Grzegorz Lech wrócił do treningów i jest brany pod uwagę przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Rafał Remisz przechodzi rehabilitację i nie można jeszcze określić daty jego powrotu. Być może to będzie jeszcze w tej rundzie, ale na 100 procent na wiosnę.

- ŁKS Łódź to spadkowicz z Ekstraklasy, gra jest dobrą drużyną, gra na własnym obiekcie. Będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Paradoksalnie to będzie naszym atutem, że drużyna ŁKS-u będzie mocno zmotywowana, gra ofensywnie i ten element musimy wykorzystać.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, ŁKS Łódź, I liga, konferencja prasowa, Adam MajewskiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!