Relacja z meczu Korona Kielce - Stomil Olsztyn

Puchar Polski 2021/2022 (1/16 finału, 3.XI.2021 r.) Koniec Kielce
13' Jacek Podgórski
34' Mario Zebić
Bramki Hubert Szramka 89'
ż Marcin Szpakowski kartki Shun Shibata ż
Bramki Korona Kielce: 73. Marcel Zapytowski - 23. Adrian Danek (62, 20. Marcin Szpakowski), 96. Przemysław Szarek, 95. Mario Zebić, 14. Michał Koj - 6. Jacek Podgórski (62, 7. Jakub Łukowski), 8. Zvonimir Petrović, 26. Oskar Sewerzyński, 13. Miłosz Strzeboński (68, 22. Marko Pervan), 77. Jakub Górski (68, 99. Maciej Bortniczuk) - 21. Mateusz Lewandowski.
Stomil Olsztyn: 31. Krzysztof Bąkowski - 29. Damian Ciechanowski, 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 45. Brian Galach (46, 10. Karol Żwir), 8. Maciej Spychała (61, 4. Wojciech Reiman), 15. Shun Shibata, 70. Merveille Fundambu (46, 37. Hubert Szramka), 11. Piotr Pyrdoł (61, 13. Łukasz Moneta) - 97. Jakub Mysiorski (62, 77. Patryk Mikita).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:59:58

94' Koniec meczu.
91' 180 sekund szans na dogrywkę.
90' Kontaktowy gol za sprawą Huberta Szramki! 1
86' Karol Żwir uderza z 17 metrów i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. 1
85' Korona powinna prowadzić 3:0, olsztyńscy obrońcy uratowali zespół od utraty gola. 58
83' Stomil stara się strzelić kontaktową bramkę, ale brakuje precyzji w tym wszystkim. Korona spokojnie kontroluje przebieg tego meczu.
72' Moneta w polu karnym fauluje bramkarza Korony.
69' Moneta groźnie w polu karnym, ale bramkarz Korony wybronił.
62' Potrójna zmiana w Stomilu. Na boisku pojawili się Wojciech Reiman, Łukasz Moneta oraz Patryk Mikita. Zeszli: Spychała, Pyrdoł i Mysiorski. 1
58' Nie ma gola!
58' Czekamy na VAR...
55' Na 3:0 podwyższa Oskar Sewerzyński. 58
53' Mysiorski w polu karnym, ale nic z tego nie wyszło. 1
48' Spychała z 20 metrów, piłka zablokowana i mamy rzut rożny. 1
47' Mysiorski nie potrafił strzelić w światło bramki, ale i tak był na spalonym... 1
46' Adrian Stawski dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Karol Żwir oraz Hubert Szramka. Zeszli: Brian Galach oraz Merveille Fundambu. 1
46' Początek drugiej połowy. 1
45+3' Koniec pierwszej połowy. Zasłużenie przegrywamy 0:2 w tym spotkaniu.
45' Wrzutka w nasze pole karne, ale niecelnie zagrywa Mysiorski. 1
34' Gospodarze prowadzą 2:0 po trafieniu Mario Zebicia. 58
25' Piłka nad poprzeczką po strzale Podgórskiego. 58
20' Stomil miał dwa stałe fragmenty gry w krótkim odstępie czasu, ale żadnego zagrożenia z tego nie było. 1
19' Shun Shibata bez kompleksów wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. 1
13' Gospodarze wychodzą na prowadzenie za sprawą Jacka Podgórskiego. 1
12' Shibata w pole karne, ale Galach przegrywa powietrzy pojedynek. 1
11' Groźnie w naszym polu karny, poślizgnął się Czajka, dotyka piłkę ręką, ale arbiter nie dyktuje karnego.
7' W początkowej fazie meczu przewaga Korony Kielce, ale żadna z drużyn nie miała jeszcze żadnej sytuacji bramkowej.
1' Gramy! 58
Piłkarze wyszli na murawę, za chwilę zaczynamy pucharowe emocje!
Sędzią tego meczu będzie Jacek Małyszek z Lublina.
Za dwie żółte kartki pauzuje olsztyński obrońca Jonathan Simba Bwanga.
Ławka rezerwowych: 13. Konrad Syldatk - 4. Wojciech Reiman, 10. Karol Żwir, 13. Łukasz Moneta, 33. Jakub Tecław, 37. Hubert Szramka, 77. Patryk Mikita, 88. Filip Wójcik, 89. Aleksander Pawlak.
Wyjściowa jedenastka: 31. Krzysztof Bąkowski - 29. Damian Ciechanowski, 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 11. Piotr Pyrdoł, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 70. Merveille Fundambu, 45. Brian Galach - 97. Jakub Mysiorski.
Adrian Stawski w tym meczu da odpocząć piłkarzom, którzy ostatnio wychodzili w wyjściowej jedenastce. Swoją szansę dostaną piłkarze rezerwowi. 1
O godzinie 16:00 początek meczu na Suzuki Arena w Kielcach.