Artykuł

Krzysztof Bąkowski. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Bąkowski. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Bąkowski kontuzjowany

06.10.21 13:34   em   6  

Bramkarz Stomilu Olsztyn Krzysztof Bąkowski nie zagra w meczu reprezentacji Polski U-19 - poinformował na twitterze Dawid Dobrasz z Głosu Wielkopolski.

Powodem jest kontuzja, z którą zawodnik przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19. Piłkarz ma nie trenować przez 2-3 tygodnie.

Przypomnijmy, że bramkarz wypożyczony z Lecha Poznań, z urazem zmaga się od dłuższego czasu, a po meczu z Miedzią Legnica nie trenował. Miał nie grać także w meczu z GKS-em Katowice, ale stało się inaczej.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Bąkowski, Polska U-19


Komentarze

 1. 11.10.21 11:19 Czaro2011

  W ostatnich pięciu meczach zdobyliśmy 7pkt. Jeśli utrzymamy taką skuteczność to spokojnie się utrzymamy. Niestety do końca października mamy maraton, a wiemy, że nam nie wychodzi granie co trzy dni. Jestem optymistą.

 2. 06.10.21 15:29 waldi812

  Od dłuższego czasu było to tajemnicą poliszynela, no ale na siłę miał grać i mamy tego efekt, a do tego eleganckie meczyki co 3 dni po przełożeniu meczu z Podbeskidziem w pierwotnym terminie.

 3. 06.10.21 15:24 czerkasow

  Walace - Podbeskidzie też ma zawodnika powołanego, zatem.też im "na rękę" przełożenie meczu.

 4. 06.10.21 14:01 Walace

  I po co było przekładać mecz z Podbeskidzie jak i tak on nie będzie w nim bronił

 5. 06.10.21 13:50 DJKS

  Po farfoclach, które wpuścił w Katowicach z dużym prawdopodobieństwem należy stwierdzić, że grał tam z kontuzją. Źle to świadczy sztabie szkoleniowym Stomilu.

 6. 06.10.21 13:49 stomilowiec1

  I bardzo dobrze może w końcu trener przejrzy na oczy że mamy lepszych bramkarzy od kogoś kto co mecz wpuszcza bramki że swojej winy

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!