Artykuł

Krzysztof Bąkowski. Fot. Artur Szczepański

Krzysztof Bąkowski. Fot. Artur Szczepański

Krzysztof Bąkowski powołany do reprezentacji Polski U-19

30.09.21 12:31   em   3  

Bramkarz Stomilu Olsztyn Krzysztof Bąkowski otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-19 na spotkania eliminacji mistrzostw Europy.

Polacy zagrają z Finlandią (6 października, godz. 18:00, Grodzisk Wielkopolski), Maltą (9 października, godz. 15:30, Swarzędz) i Ukrainą (12 października, godz. 13:00, Grodzisk Wielkopolski).

Powołanie do tej kadry otrzymał także Jakub Bieroński z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tym samym spotkanie ligowe obydwu drużyn zostanie przełożone i zostanie rozegrane w innym terminie niż pierwotnie planowano.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Bąkowski, Polska, Polska U-19


Komentarze

  1. 30.09.21 16:50 marduck

    Bączek od kilku tygodni zmaga się z urazem. Na siłę jest stawiany na nogi to u nas, to na kadrze. Może powinniśmy go dla wspólnego dobra w końcu wyleczyć?

  2. 30.09.21 12:42 Emilozo

    Tamto przełożenie zdało egzamin, bo udało się zapoczątkować serię punktów. Teraz pewnie też by mecz przełożyli, bo Podbeskidzie chciało też przełożyć. Może tym razem nie usłyszysz tego :) Tym bardziej, że teraz potrafiliśmy wygrać 2 spotkania w odstępie kilku dni.

  3. 30.09.21 12:38 kot

    Zasłużenie dostał powołanie. Znowu przełożymy mecz, a potem będziemy słyszeć, że trzy mecze w tydzień to spory wysiłek tak jak ostatnio.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!