Artykuł

Dominik Kun, fot. Paweł Piekutowski

Dominik Kun, fot. Paweł Piekutowski

Kun: Stomil przedstawił mi najkorzystniejszą ofertę

05.07.18 19:04   kyn   3  

Po czterech latach do Stomilu Olsztyn powraca Dominik Kun. Ostatni sezon spędził w Pogoni Siedlce. Z olsztyńskim pierwszoligowcem związał się dwuletnią umową.

Wracasz do Olsztyna. To dobre miejsce na odbudowanie formy?
- Wracam po jakimś czasie do Olsztyna. Stomil przedstawił mi najkorzystniejszą ofertę. Nie tylko chciałbym się odbudować, a także pomóc drużynie i powalczyć o cel postawiony przez klub. Nie czuje, że jestem bez formy, żeby nie pomóc drużynie. Mam nadzieję, że przepracuję tek krótki okres odpowiednio i będziemy wszyscy w formie na ligę.

Przychodzisz z Pogoni Siedlce z którą spadłeś do II ligi.
- Pod koniec wywalczyłem sobie miejsce w podstawowej jedenastce. Nie udało się utrzymać I ligi dla Pogoni Siedlce. Walczyliśmy w barażach. Taka jest piłka i trzeba iść dalej.

Jak ocenisz swój zespół. O co może grać Stomil w nowym sezonie?
- Zostało kilku doświadczonych zawodników, ale ten zespół cały czas się tworzy. Teraz jest kwestia zgrania, żeby to zaczęło dobrze funkcjonować. Doświadczenie będzie pomocne w I lidze, bo wiemy, że ta liga jest ciężka.

Możesz grać w środku lub na skrzydle. Na jakiej pozycji będziesz grał w Stomilu?
- Pamiętam jak w Stomilu grałem na środku, ale teraz przychodzę jako skrzydłowy. Liczę występy na tej pozycji, ale jak się to ułoży, to nie wiem. Gdzie będę grał to zawsze dam z siebie wszystko. Pierwsza okazja w sobotę podczas sparingu z Olimpią Grudziądz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Pogoń Siedlce, Dominik Kun


Komentarze

  1. 09.07.18 13:17 Piotruś Pan

    Bo pewnie innej nie było..... jak znam życie. Ci wszyscy nasi piłkarze, rozpoczynając od reprezentacji twierdzą, że zawsze jest mnóstwo chętnych na ich usługi. A to jest jak w tym dowcipie, że biją się o piłkarza dwa klubu, jeden chce się go koniecznie pozbyć, drugi nie chce go wziąć :)

  2. 07.07.18 19:25 mazinho

    Z perspektywy kibica Stomilu na pewno . Natomiast ze strony finansowej i możliwościach rozwoju Raków nas bije na łeb . Przykre ale prawdziwe

  3. 06.07.18 11:23 chodi

    Dominik namów brata na zmianę klubu.... lepiej w Olsztynie grać niż w Częstochowie!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!