Artykuł

Logo nowego sponsora Stomilu. Fot. Materiały marketingowe firmy

Logo nowego sponsora Stomilu. Fot. Materiały marketingowe firmy

MAX Premium Burgers sponsorem Dumy Warmii

25.03.23 17:32   kyn   2  

Stomil Olsztyn podpisał kolejny kontrakt sponsorski. Do firm wspierających Dumę Warmii dołączyła marka MAX, która już wkrótce otworzy swoją restaurację przy al. Sikorskiego, tuż obok hipermarketu Auchan. Umowa z nowym Sponsorem będzie obowiązywać do końca roku.

Firma MAX została założona w 1968 r. Od 50 lat mamy jeden, niezmienny cel - serwować najsmaczniejsze burgery ze składników najwyższej jakości. Burgery to nasza pasja! Nieustannie szukamy nowych kompozycji. Nasze burgery przygotowujemy na Twoje zamówienie, żeby smakowały najlepiej.11 maja 2011 r., w Norwegii otwarto pierwszy lokal poza granicami Szwecji. Obecnie sieć jest obecna w ponad 150 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Polsk - czytamy na stronie internetowej nowego partnera Stomilu.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy ze Stomilem Olsztyn. W naszym DNA jest wspieranie lokalnych społeczności i inicjatyw, a MAX Premium Burgers aktywnie współpracuje z lokalnymi drużynami sportowymi zarówno w Polsce, jak i w Szwecji skąd pochodzimy. Czekamy z niecierpliwością na spotkania z kibicami, dla których zaplanowaliśmy wiele atrakcji i trzymamy kciuki za sportowe wyniki! – mówi dla klubowej strony Łukasz Aleksandrowicz z MAX Premium Burgers.

Logo MAX pojawi się na olsztyńskim stadionie w formie banerów reklamowych, a także na stronie internetowej klubu i we wszystkich materiałach promocyjnych oraz poligraficznych. Dodatkowo, przedstawicieli nowego Sponsora będzie można spotkać podczas domowych meczów Dumy Warmii.

Witamy w Stomilu!

Tagi: Stomil Olsztyn, MAX Premium Burgers


Komentarze

  1. 26.03.23 11:51 Has

    pozytywnie

  2. 25.03.23 17:45 THE CORE

    Heh, mój ulubiony fast food otwiera się w Olsztynie i do tego zostaje sponsorem Stomilu. Fajnie :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!