Relacja z meczu MKS Jeziorany - OKS Stomilowcy Olsztyn

MKS Jeziorany 3:1 OKS Stomilowcy Olsztyn
Bramki MKS Jeziorany:
OKS Stomilowcy Olsztyn:
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Czarna passa Stomilowców w A-klasie trwa nadal. Tym razem drużyna z Olsztyna przegrała wyjazdowe spotkanie z Jezioranami 1:3 (1:0).

W pierwszej połowie piłkarze gospodarzy ani razu nie zagrozili bramce strzeżonej przez Pawła Wieliczko. Goście mogli prowadzić po strzale Łukasza Bogdanowicza, jednak piłka poleciała wysoko nad poprzeczka. W 35. minucie Paweł Kacprzykowski odważnie wszedł w pole karne i został sfaulowany. Do rzutu karnego podszedł Bartosz Sacharczuk. Jego strzał obronił bramkarz ale już przy dobitce był bezradny. Do szatni gospodarze schodzili z opuszczonymi głowami...

Po ostatnim gwizdku sędziego to goście schodzili z opuszczonymi głowami. OKS Stomilowcy dali sobie wbić trzy bramki. Kulminacyjnym momentem spotkania była druga żółta kartka Andrzeja Łuczyńskiego i w konsekwencji czerwona. Niewiadomo dlaczego obrona Olsztyńskiego Klubu Sportowego momentalnie się posypała. Gra z przodu także nie wychodziła i trzecia porażka na wiosnę stała się faktem.

Autor: Emilozo

OKS Stomilowcy Olsztyn jadą w niedzielę do Jezioran. Tam czeka ich spotkanie z przedostatnią drużyną w tabeli.

W spotkaniu tym trener będzie mógł już skorzystać z Jarosława Magiery, który najprawdopodobniej załata dziury w obronie. W ostatnim spotkanie Olsztynianie przegrali 1:2 ze Strażakiem Gryźliny. Drużyna jedzie do Jezioran z nastawieniem trzech punktów. Zwycięstwo jest bardzo potrzebne, aby odbudować morale i pokazać, że drużyna potrafi grać w piłkę. W poprzedniej rundzie OKS Stomilowcy Olsztyn wygrali 3:0 na własnym boisku z drużyna MKS Jeziorany.

Nie rozstrzygnęła się jeszcze sprawa wyniku z 14. kolejki pomiędzy Stomilowcami a KS Wojciechy. Wczoraj wydział dyscypliny WMZPN miał podjąć decyzje po przesłuchaniu głównego arbitra spotkanie. Ten jednak nie stawił się na wydział i sprawa dalej jest w toku.