Artykuł

Firma MNM Cieplińscy została sponsorem

Firma MNM Cieplińscy została sponsorem "biało-niebieskim" Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

MNM Cieplińscy sponsorem Stomilu

02.04.21 15:43   em   1  

Firma MNM Cieplińscy została sponsorem "biało-niebieskim" Stomilu Olsztyn.

Co wiemu o sponsorze Stomilu Olsztyn?

Firma rodzinna MNM Cieplińscy jest firmą transportowo-logistyczną, specjalizującą się w transporcie towarów drogowych, na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Działają jako nowocześnie zarządzana firma spedycyjna, dysponująca pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, czyli transport, spedycja i logistyka.

Usługi świadczone są w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Wszystkie transporty są monitorowane od momentu załadunku, w czasie wykonywania transportów oraz do momentu rozładunku przewożonego towaru. Ponadto posiadają niezbędne ubezpieczenia transportowe OCP.

MNM nie boi się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. W celu efektywnego zarządzania procesami logistycznymi firma korzysta z najlepszych systemów informatycznych i telematycznych, zawsze kupuje najnowocześniejsze samochody.

Tagi: Stomil Olsztyn, MNM Cieplińscy


Komentarze

  1. 03.04.21 19:49 wiktor1969

    MNM CIEPLIŃSCY uciekajcie od tych bukietów puki czas!!!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.