Artykuł

Marcin Szulik. Fot. Archiwum MOKS Stomil Olsztyn

Marcin Szulik. Fot. Archiwum MOKS Stomil Olsztyn

Marcin Szulik defensywnym pomocnikiem 75-lecia Stomilu

27.07.20 22:18   em   1  

Zakończyliśmy głosowanie na defensywnego pomocnika 75-lecia Stomilu Olsztyn. Najwięcej głosów kibiców otrzymał Marcin Szulik.

Otrzymał 41,6% głosów. Na drugim miejscu uplasował się Rafał Szwed (23,5%), a na trzecim Bogdan Michalewski (20%). Ostatnie miejsce w głosowaniu zajął Wiktor Biedrzycki (14,8%).

Marcin Szulik do Stomilu trafił z Polonii Warszawa w sezonie 1997/1998. W barwach “Dumy Warmii” grał przez pięć sezon. W barwach olsztyńskiego klubu zagrał w 104. spotkaniach i strzelił 8. goli.

Obecnie "jedenastka 75-lecia" prezentuje się następująco: Piotr Skiba - Andrzej Biedrzycki, Andrzej Jankowski, Lukáš Kubáň - ?, Marcin Szulik, Grzegorz Lech, ?, ? - ?, ?.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Marcin Szulik, jedenastka 75-lecia


Komentarze

  1. 28.07.20 08:43 Piotr Kowalski

    Zero komentarzy wiec wybór dobry. Takich zawodników nam trzeba! Pamietam mecz PP w Gdańsku z Lechią jak wdał się w pyskówkę z kibicem Lechii siedzącym na trybunach. Po jego ripoście dostał nie małe uznanie na trybunach stadionu :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!