Artykuł

Marcin Wincel. Fot. Emil Marecki

Marcin Wincel. Fot. Emil Marecki

Marcin Wincel prezesem Akademii Sportu Stomilu Olsztyn

01.05.21 17:24   em   7  

Doszło do zmiany na stanowisku prezesa Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Stery po Andrzeju Królikowskim przejął Marcin Wincel. Pomagać ma mu Jakub Dujko-Domański.

Marcin Wincel to wychowanej Stomilu Olsztyn. W naszym klubie grał jeszcze w czasach Ekstraklasy. Zadebiutował jako 19-latek, a łącznie zagrał w 4 meczach. Potem jeszcze raz trafił do olsztyńskiego klubu i grał wiosną w sezonie 2008/2009.

W ostatnim czasie Marcin Wincel pełnił funkcję wiceprezesa Warmii Olsztyn, a jeszcze wcześniej był prezesem klubu z Al. Sybiraków 36.

Do Akademii Sportu Stomil Olsztyn powraca Jakub Dujko-Domański. Właściciel szkółki piłkarskiej "Stomilek" ma pomagać Winclowi w porządkowaniu spraw w Akademii Sportu Stomil Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn, Marcin Wincel, Jakub Dujko-Domański


Komentarze

 1. 02.05.21 15:15 czerkasow

  Cieszcie się! Prokurent z kibicami! ;)

 2. 02.05.21 10:45 SanDiego

  To tak jak w Sejmie. Niezależnie kto rządzi, to zawsze są układy. Tylko z innymi ludźmi. Niekoniecznie powołanymi do pełnienia danej funkcji.

 3. 01.05.21 21:00 barakuda

  Marduck tu ciągle są jakieś układy...nigdy nie będzie tu dobrze

 4. 01.05.21 20:17 marduck

  Ja pierdziu. Duet niekompetentnych ogarów. Wincel położył Warmię, a Dujko-Domański własną szkółkę. Ludzie, jeśli macie zdolne dzieci uciekajcie jak najdalej od Stomilu, tu chodzi tylko o pensję trenerów, a nie o Wasze dzieci.

 5. 01.05.21 19:30 A Ś

  Zmiany były potrzebne bo Królikowski ego nie powinno być tu wogole! Patrzymy na ręce tym panom!

 6. 01.05.21 18:49 SzEFoo

  M. Wincel odpowiednia osoba na tym stanowisku. Powodzenia Marcin!

 7. 01.05.21 17:57 barakuda

  Dunlop Domański ten co stral we własne gniazdo. tu się nigdy nic nie zmieni....

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!