Relacja z meczu Mazur Ełk - Stomil II Olsztyn

IV liga 2020/2021 (11. kolejka, 26.IX.2020 r.) Ełk
Piłsudskiego 29, 19-300 Ełk
Mazur Ełk 3:1 Stomil II Olsztyn
2:0
2' Damian Prusinowski
24' Jakub Lewandowski
56' Jakub Lewandowski
Bramki Hubert Szramka 76'
Bramki Mazur Ełk: 17. Rafał Sosnowski - 5. Piotr Wiktorzak, 6. Mateusz Dziegielewski (88 Maksymilian Smoliński), 8. Kacper Koniecko, 18. Oleksander Berezovsky, 17. Jakub Lewandowski (83 Paweł Cichy), 14. Damian Prusinowski (20. Dawid Żołądkiewicz), 4. Patryk Rosiński, 16. Dawid Skalski (67 Michał Gosiewski), 11. Kamil Stawiecki, 3. Jakub Waszkiewicz.
Stomil II Olsztyn: 92. Jakub Kanclerz - 16. Maciej Kotarba, 66. Łukasz Sadowski, 4. Szymon Dowgiałło, 19. Kacper Grzeszczyk, 7. Sebastian Puszkar, 8. Maciej Serbintowicz, 73. Hubert Szramka, 21. Hubert Świder, 9. Kacper Walendykiewicz, 71. Łukasz Borkowski (59 10. Konrad Krogól).

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali kolejne spotkanie w IV lidze. Tym razem olsztyńska drużyna przegrała 1:3 na wyjeździe w Ełku z miejscowym Mazurem.

Do przerwy Mazur prowadził 2:0, po przerwie strzelił kolejnego gola, a honorowe trafienie dla Stomilu zaliczył Hubert Szramka.

Stomil po 11. kolejkach ma na koncie 10. punktów.

Przed piłkarzami Stomilu II Olsztyn daleki wyjazd jak na warunki forBET IV ligi. Podopieczni Pawła Głowackiego zagrają w Ełku z miejscowym Mazurem.

Olsztyńska drużyna średnio w każdym meczu zdobywa 1. punkt. Rezerwy Stomilu zgromadziły w 10. spotkaniach 10. punktów.

Mazur Ełk prowadzony przez Pawła Sobolewskiego w 10. spotkaniach zdołał wywalczyć 8. punktów.

Po pauzie za czerwoną kartę do gry wraca Hubert Szramka.