Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Rezerwy przegrały w Ełku

26.09.20 19:46   em   4

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali kolejne spotkanie w IV lidze. Tym razem olsztyńska drużyna przegrała 1:3 na wyjeździe w Ełku z miejscowym Mazurem.

Do przerwy Mazur prowadził 2:0, po przerwie strzelił kolejnego gola, a honorowe trafienie dla Stomilu zaliczył Hubert Szramka.

Stomil po 11. kolejkach ma na koncie 10. punktów.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mazur Ełk, IV liga

1. 27.09.20 09:04 A Ś

Mysle ze rezerwy graja ustawieniem pierwszego zespolu i nie za bardzo im to idzie ! Uwazam ze powinni byc wspierani ludzmi z pierwszego zespolu

2. 27.09.20 08:42 marduck

Skoro Serbintowicz trenuje z 1 drużyną a gra w rezerwach, to czemu nie pojechał do Ełku Sierant, Ogrodowski którzy przesiedzieli cały mecz na ławie? Spokojnie mogli też jechać Kovalonoks i van Weert, którzy grali po kilka minut

3. 27.09.20 08:38 Jerzy Makiel

Nie można tam ogrywać tych co w I zespole siedzą często na ławie? Wzmocni to troche chłopaków i nię będą ciągle przegrywać

4. 27.09.20 03:19 kubik

Co się dzieje z rezerwami ? Od kiedy Główka przeja stery ciężko o jakiś pozytywny wynik. Szanuje chlopa ale ile można dostawać po dupie od każdego. Jakby nie patrzył to dalej jest Stomil a nie chłopcy do bicia !