Artykuł

Michelin sponsorem AS Stomil Olsztyn. Fot. stomilolsztyn.com

Michelin sponsorem AS Stomil Olsztyn. Fot. stomilolsztyn.com

Michelin sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn

10.03.23 08:44   em   4  

Akademia Sportu Stomilu Olsztyn podpisała umowę sponsorską z firmą Michelin. Producent opon samochodowych będzie wspierał rozwój młodych zawodniczek i zawodników Stomilu Olsztyn.

Na co Stomil przeznaczy pieniądze z umowy, która zostałą podpisana na rok z opcją przedłużenia?

- Fundusze będą przeznaczone między innymi na realizację programów szkolenia sportowego oraz sfinansowanie stypendiów sportowych dla młodzieży trenującej w biało-niebieskich barwach - czytamy na stomilolsztyn.com. - Współpraca z Michelin to także możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu sportowego, pokrycia kosztów organizacji zawodów sportowych i uczestnictwa w tych zawodach z wyjątkiem organizowania imprez masowych. To także, strategicznie ważne dla Akademii, wsparcie w pokryciu kosztów korzystania z obiektów do celów szkoleniowych.

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn, Michelin


Komentarze

 1. 11.03.23 19:32 nor

  Pięknie, tylko z OZOS-u - z wiadomych przyczyn - kasy na utrzymanie stadionu by nie było, a z Michelin mogłaby być. Choć wiadomo, że to dyskusja akademicka, bo nasza ruina postoi jeszcze z 10 lat.

 2. 11.03.23 14:37 Owsian

  Ja wolę OZOS Stomil Arena

 3. 11.03.23 11:25 nor

  Marzę, żeby kiedyś powstał w Olsztynie nowy stadion Michelin Arena...

 4. 11.03.23 09:11

  Brawo

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.