Miłkowski bohaterem drużyny, OKS wygrywa 2:1

Wolbrom - Stadion Leśny, 27 marca 2010 r., godz. 15:00
Biała Piska - 27 marca 2010 r., godz. 15:00

27.03.10 22:56   mmks   3

Przebój Wolbrom nie dał rady na własnym boisku OKS-owi 1945, przegrywając 1:2. Dwie bramki dla olsztynian zdobył Bogdan Miłkowski.

Zawodnik OKS-u trafiał w 40. i 61. minucie spotkania. Na dziesięć minut przed końcem meczu kontaktowego gola zdobył pomocnik gospodarzy Sławomir Duda. Do końcowego gwizdka sędziego wynik spotkania nie uległ zmianie.

Stomilowcy pechowo rozpoczęli rundę wiosenną. Z Białej Piskiej zawodnicy OKS-u wracają bez punktów. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 57. minucie Tuttas.

Olsztynianie ostatnie dwadzieścia minut w dziesiątkę, gdyż drugą żółtą kartkę obejrzał Bartosz Siedlik.