Artykuł

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Mindaugas Kalonas piłkarzem rundy jesiennej!

29.11.12 13:50   redakcja   2  

Mindaugas Kalonas został wybrany przez kibiców Stomilu Olsztyn w plebiscycie stomil.olsztyn.pl najlepszym piłkarzem rundy jesiennej (zdobył 45% wszystkich głosów). Drugi był Szymon Kaźmierowski, a trzeci Tomasz Ptak.

Litwin do Stomilu trafił przed początkiem obecnego sezonu. W "biało-niebieskich" barwach zagrał w siedemnastu ligowych meczach, w których zdobył pięć goli.

Użytkownik czarnyczarny otrzyma od redakcji nagrodę - niespodziankę za uzasadnienie swojego wyboru. W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą w celu odebrania nagrody!

Poniżej opinie kibiców na temat Mindaugasa Kalonasa (zachowano oryginalną pisownię):

Fanatyk_OKS: Kalonas - odstawał od reszty, strzelił kilka bramek, zaliczał asysty, większość akcji ofensywnych przechodziła przez niego. Druga sprawa, że nikt oprócz Niego nie wyróżniał się dobrą grą w tej rundzie.

Pawelloo2399: Mindaugas Kalonas - zdecydowanie najlepszy zawodnik naszego zespołu. Od pierwszego meczu w Stomil dawał z siebie 100%. Kreował gre naszej drużyny, strzelił też parę bramek. Działacze powinni zrobić wszystko, żeby zatrzymać go na dłużej w Olsztynie co bedzie trudnym zadaniem, bo to jest piłkarz który spokojnie poradziłby sobie w ekstraklasie i pewnie wielu obserwatorów meczów Stomilu ma go zapisanego w swoim notesie jako priorytet transferowy.

czarnyczarny: Kalonas - mój wybór to "mniejsze zło" całego naszego składu.. Zawodnik bardzo niestabilny, miał przebłyski geniuszu, lecz również bardzo długie zastoje w grze; jak to określił komentator Orange Sport "Kalonas to taki olsztyński Marek Citko" :) - w zasadzie w tym zdaniu jest wszystko powiedziane... niby nie biega za dużo, niby się nie cofa, ale bardzo dużo widzi i ma pomysł na grę, potrafi jednym podaniem uruchomić skrzydła, napastników (był ktoś taki w tym sezonie poza Kaźmierowskim?), dobre uderzenie z dystansu, nienajgorsza technika, no i parę tych bramek zdobył (pierwszą, jak i ostatnią w Olsztynie w tym sezonie), oby ten jego dotychczasowy dorobek nie był zwieńczeniem jego kariery w Stomilu, bo człowiek naprawdę wie, co robi, od czasów bodajże Lecha pierwszy taki prawdziwy 100% playmaker

Tagi: Mindaugas Kalonas, Stomil Olsztyn, plebiscyt, I liga


Komentarze

  1. 29.11.12 14:17 JARO26

    To nasz 100% playmaker ;) będzie się bujał teraz od klubu do klubu weźcie mnie :). Wątpię aby podkulił ogon i pozostał w Stomilu do końca sezonu. Panie Kalonas trochę pokory co do własnych umiejętności :)

  2. 29.11.12 14:14 JARO26

    http://www.sport.pl/sport/1,78983,12947454,Olsztyn_sport_pl__Polonia_Warszawa_nie_chce_gwiazdy.html

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.