Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Moda na wspominanie spotkań z Ekstraklasy

22.11.12 15:12   em   7  

Stomil Olsztyn w Ekstraklasie - to temat, który każdy z miłą chęcią wspomina. Szczególnie można to zobaczyć po statystykach filmów na youtubie.

Gdy się wpisze słowo "Stomil" na youtube.com można znaleźć naprawdę dużo ciekawych spotkań. Dla wielu naszych czytelników były to pierwsza spotkania ligowe, na których byli.

Nasz temat na forum także cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego lubimy wracać do tamtych czasów? Powodów jest wiele. W Olsztynie w tamtych czasach była olbrzymia moda na piłkę nożna. Dużo osób lubi powracać do miłych czasów. Dla wielu mecz w Ekstraklasie był pierwszym meczem Stomilu jaki obejrzeli.

Przy okazji chcieliśmy się zapytać naszych czytelników, czy ktoś w swoich zbiorach ma mecz barażowy Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice.

Tagi: Stomil Olsztyn, MOKS Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 23.11.12 14:20 Tiger

  Tych karnych nie da się zapomnieć. To były emocje na maksa!

 2. 23.11.12 11:46 ARES

  Pamiętam te czasy, dzięki dobrej grze STOMILU w ekstraklasie na mecze zabierałem swojego syna, kibicujemy po dzień dzisiejszy. F.c. Olsztynek pozytywnie pojebani.

 3. 23.11.12 10:23 fysiek

  Pamietam i nie zapomne.Tylko STOMIL!

 4. 22.11.12 17:36 Has

  "Czy do "wizji" Kaczmarka nie potrzeba wzmocnień :) ?!" to raczej nie była wizja kaczmarka... tylko stan kasy klubowej w poprzednim okienku transferowym.

 5. 22.11.12 16:54 maniek86

  i najwieksza gwiazda Matys strzelil gorzej niż te dzieci w przerwie meczu z Olimpią:-) wisialem na płocie w trakcie karnych:-) i cały stadion po karnych:"nigdy nie spadnie..."

 6. 22.11.12 16:45 Joe Black

  Baraż z Polkowicami, karne i cały stadion skanduje: "Łysy ch.j " i łysy przestrzelił karnego :))

 7. 22.11.12 16:01 JARO26

  Tak ja mam w moim zbiorze tj. w pamięci :) te pamiętne karne zapadną mi do końca życia :). Co do artykułu to nie ma co rozpamiętywać tylko trzeba wszystko robić aby te czasy wróciły :). Do redakcji: czy coś wiecie jakie nowe nazwiska zawitają do Stomilu albo jakie są przymiarki?? Czy do "wizji" Kaczmarka nie potrzeba wzmocnień :) ?!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.