Relacja z meczu OKS II Stomilowcy Olsztyn - Płomień Ełk

OKS II Stomilowcy Olsztyn 0:5 Płomień Ełk
Konrad Radzikowski 87'
ż Marcin Bender
cz 45' Marcin Bender
kartki Robert Wiśniewski ż
Bramki OKS II Stomilowcy Olsztyn: 88. Michał Leszczyński - 6. Michał Rytelewski, 14. Mateusz Sikorski, 3. Tomasz Aziewicz, 5. Paweł Kaszubski, 16. Marcin Bender, 22. Tomasz Laskowski (77, 7. Michał Czarnecki), 23. Karol Miller (36, 10. Bartosz Sobótka), 19. Piotr Łysiak (60, 8. Michał Suchodolski), 9. Wojciech Dubis (60, 20. Łukasz Buder), 14. Andrzej Mański.
Płomień Ełk: (skład wyjściowy) 1. Andrzej Szyszko - 77. Wojciech Czereszewski, 15. Sewak Safarjan, 2. Patryk Koszycki, 5. Hubert Molski, 11. Kamil Stankiewicz, 4. Sebastian Murawski, 7. Janusz Stankiewicz, 9. Rafał Niedźwiedzki, 3. Robert Wiśniewski, 10. Patryk Gondek.
Szczegóły sędziował: Dariusz Rudziński (Nidzica).

Trzeciej porażki wiosną doznali piłkarze OKS-u Stomilowców II Olsztyn. Tym razem ulegli Płomieniowi Ełk aż 0:5 (0:0). Drugie 45 minut "biało-niebiescy" grali w dziesiątkę, bo tuż przed zakończeniem pierwszej połowy czerwoną kartkę zobaczył Marcin Bender.

Trener Michał Alancewicz w tym spotkaniu dał szansę debiut w czwartej lidze sześciu zawodnikom - Andrzejowi Mańskiemu, Michałowi Rytelewskiemu, Wojciechowi Dubisowi, Michałowi Suchodolskiemu, Łukaszowi Buderowi oraz Michałowi Czarneckiemu.

Przez pierwsze 45 minut spotkania OKS II Stomilowcy Olsztyn remisowali bezbramkowo z Płomieniem Ełk. Wtedy jednak siły były wyrównane, a w drugiej połowie gdy Płomień Ełk miał ułatwione zadanie wpadły wszystkie bramki. Boisko w ostatniej minucie pierwszej połowy opuścił Marcin Bender, który obejrzał w spotkaniu dwa żółte kartoniki. Na prowadzenie zespół z Ełku wyprowadził Patryk Gondek, który jeszcze rok temu był przymierzany do pierwszego zespołu OKS-u 1945. I wtedy otworzył się worek z bramkami. Łącznie skończyło się na pięciu golach.

Płomień Ełk wygrywa w Biskupcu zasłużenie. Pięć bramek to jednak za wysoki wymiar kary w tym meczu...