Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Odwołane dwie najbliższe kolejki I ligi

16.03.20 12:49   em   5  

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję o odwołaniu 24. i 25. kolejki pierwszoligowych rozgrywek.

Decyzja związana jest z z rozprzestrzeniającym się koronawirusem i zagrożeniem epidemicznym na terytorium Polski.

Stomil miał zagrać na wyjeździe z Zagłębem Sosnowiec i u siebie z Chojniczanką Chojnice. I liga rozgrywki wznowi najwcześniej w kwietniu.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, PZPN


Komentarze

 1. 17.03.20 14:07 henio

  Jak mawiał klasyk, nie będzie niczego... Ligi nie będą grały przez kilka miesięcy. Dzieci do szkoły pewnie też już w tym roku szkolnym nie wrócą...

 2. 17.03.20 12:47 waldi812

  Wierzycie w to, że rozgrywki jeszcze ruszą? Moim zdaniem Euro nie będzie, grać będzie można zacząć może w maju, przedłużenie sezonu rodzi problem, bo co z piłkarzami, którzy mają kotrakty do 30 czerwca? Patrząc na rozwój sytuacji rozgrywki się zakończyły, a Zając zapewnił utrzymanie już w marcu, chwała mu.

 3. 17.03.20 08:58 Czesiek Czesiek

  Nie Bedzie , żaden z zawodnikown1 ligi nie jedzie na Mistrzostwa Europy, które być może odwołają. Mogą przedłużyć zatem sezon do lipca i wszystko wróci do normy. Zamiast zacząć potem w sierpniu, rozpoczną we wrześniu i tyle;) W wielu krajach grają co 3 dni i to żaden problem. Zawodnicy nie będą przygotowani? Przecież sztab przekazał rozpiski, zatem dlaczego mają by nie przygotowani;)

 4. 17.03.20 08:50 zjs

  Będzie konieczność rozgrywania meczy co trzy dni przez roztrenowanych i nie przygotowanych piłkarzy. Będą to rozgrywki cudów. Jest sens?

 5. 16.03.20 14:02 Lejtnant

  epidemiologicznym

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!