Artykuł

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Odwołany sparing z Jezioranami

14.01.12 10:54   em   5  

Zima zaskoczyła piłkarzy i opiekunów boiska na Dajtkach. Spotkanie rezerw Stomilu Olsztyn z MKS Jeziorany zostało odwołane.

- Zaskoczyła nas zima. Wszystkie odśnieżarki w mieście są "w akcji". Żadna do nas nie przyjedzie - tłumaczy Emil Ozga ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Olsztynie.

Tagi: Stomil II Olsztyn, MKS Jeziorany, Emil Ozga, Olsztyn, Jeziorany, Dajtki, sparing


Komentarze

 1. 15.01.12 14:29 Rob(S)on

  Emilozo ale mi nie chodziło o taka odśnieżarkę co po ulicach jeżdżą, tylko o taka małą jak ciągniczek do koszenia trawy:

 2. 15.01.12 07:42 Emilozo

  Czytaj Rob(S)on ze zrozumieniem. Gdzie jest napisane, że takiej w Olsztynie nie ma? W tym momencie żadna nie mogła przyjechać na Dajtki bo pracowały gdzie indziej w Olsztynie.

 3. 14.01.12 23:03 Rob(S)on

  aha spoko. Tylko dziw mnie to ze w Olsztynie (Miście) nie ma specjalnej odśnieżarki; a w miejscowości Jonkowo jest:D może ktoś powiedzieć jak to możliwe??

 4. 14.01.12 20:54 Guto

  Nie rozumem tej decyzji!

 5. 14.01.12 11:06 Mister

  szkoda, mogło być fajne widowisko :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!