90' KONIEC! Stomil przegrywa w Barczewie 1:2.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Rafał Maciążek na boisku w miejsce Różowicza.
87' Kolejna zmiana w Pisy - w miejsce strzelca drugiej bramki Czerwińskiego na boisku Karwowski.
86' Bruchalski w miejsce Ruszkiewicza.

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu 11. kolejki czwartej ligi z Pisą Barczewo 1:2, fot. Emil Marecki

Barczewo - 10 października 2012 r., godz. 15:00

"Olsztyn" pokonał Olsztyn

10.10.12 17:49   mmks   8

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu 11. kolejki czwartej ligi z Pisą Barczewo 1:2 (1:1). Honorową bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył Michał Świderski.

Stomil II pojechał do Barczewa wzmocniony jedenastoma zawodnikami pierwszej drużyny, z czego dziesięciu zagrał w podstawowej "jedenastce". Pierwsi bramkę zdobyli olsztynianie - Michał Świderski otrzymał dobre podanie i przelobował golkipera gospodarzy. Pisa do wyrównania doprowadziła tuż przed przerwą za sprawą Sebastiana Spychały.

Po zmianie stron rezerwy Stomilu miały swoją sytuację w 61. minucie, kiedy piłka po strzale z około 20 metrów przez Świderskiego trafiła w poprzeczkę. Dwanaście minut później Konstanty Karkulowski z trudem sobie poradził z interwencją po strzale Piotra Łysiaka. W 79. minucie Przemysław Czerwiński zdobył zwycięskiego gola dla Pisy.

- Pisa była bardziej dojrzałym zespołem, lepiej ułożonym taktycznie. Mój zespół miał bardzo dużo niewymuszonych strat. Pisa Barczewo w każdym elemencie była dzisiaj od nas lepsza - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Pisa Barczewo, IV liga, Barczewo, Michał Świderski, Michał Alancewicz