Relacja z meczu Orzeł Janowiec Kościelny - Stomil II Olsztyn

2012/2013 - IV liga Nidzica - 18 sierpnia 2012 r.
godz. 17:00

Orzeł Janowiec Kościelny 1:1 Stomil II Olsztyn
0:1
50' Bogumił Moszczyński Bramki Dawid Szymonowicz 14'
ż Paweł Szypulski kartki Adrian Żukiewicz ż
Wojciech Dubis ż
Bramki Orzeł Janowiec Kościelny: 1. Łukasz Radzikowski - 5. Tomasz Langowski, 22. Mariusz Łochnicki, 14. Jakub Górny, 7. Robert Walendziak (63, 6. Marcin Dzięgielewski), 11. Dariusz Kolankowski, 20. Krzysztof Rama, 21. Dawid Szypulski, 8. Mateusz Lewikowski (44, 10. Paweł Szypulski), 17. Bogumił Moszczyński, 18. Mateusz Kosiński (85, 16. Przemysław Małecki).
Stomil II Olsztyn: 82. Krystian Burzyński - 11. Piotr Wypniewski, 5. Adrian Żukiewicz, 17. Jakub Górski, 12. Wojciech Dziemidowicz - 9. Wojciech Dubis, 87. Mateusz Mikulak (57, 24. Adam Kapusta), 4. Bartosz Bartkowski, 6. Dawid Szymonowicz, 25. Patryk Kun - 7. Mateusz Musiński (61, 18. Patryk Czokało).
Szczegóły sędziował: Grzegorz Zakrzewski (Elbląg).

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zremisowali 1:1 (1:0) w meczu 3. kolejki czwartej ligi z Orłem Janowiec Kościelny. Spotkanie odbyło się w Nidzicy.

Bramkę dla "biało-niebieskich" w 14. mincie strzelił Dawid Szymonowicz. Wyrównał pięć minut po przerwie Bogumił Moszczyński.