90' Dziękujemy za to, że byliście z nami. Druga połowa była znacznie ciekawsza i można było się nieco rozbudzić. Stomil II odnosi kolejne zwycięstwo w IV lidze i nie traci dystansu do czołówki, która wczoraj wygrała swoje mecze. W środę kolejne spotkanie rezerw, tym razem z Pisą Barczewo.
90' Koniec. 4:1.
90' Jeszcze pięć minut i się pożegnamy.
87' Kontra Stomilu: Adam Kapusta podaje do Andrzeja Jaronia, który zdobywa piątą bramkę. A właściwie nie zdobywa piątej, bo jest na spalonym. Na Dajtkach zatem ciągle 4:1.
86' Piotr Skiba broni mocny strzał rywala.

Artykuł

Oskar Osika w akcji, fot. Emil Marecki

Oskar Osika w akcji, fot. Emil Marecki

Osika: Moim marzeniem jest gra w pierwszym zespole Stomilu

07.10.12 19:47   em   0  

Po meczu Stomil II Olsztyn - Start Nidzica rozmawialiśmy z Oskarem Osiką, kapitanem Stomilu II Olsztyn.

W piątek wieczór umówiliście się z kolegami z pierwszego zespołu, że strzelacie po cztery bramki w meczu?
- (śmiech - red.) Nie, nie...

Patrząc na wynik można stwierdzić, że było dzisiaj łatwo i przyjemnie...
- Tak nie było. W pierwszej połowie strzeliliśmy tylko jedną bramkę, a goście pod koniec mogli nawet wyrównać. Dopiero w szatni trenerzy powiedzieli nam, że mamy zacząć grać inaczej. Miało być bardziej ofensywnie w drugiej połowie. I tak było. Strzeliliśmy trzy bramki, choć ze skocznością było gorzej. Pod koniec mecz opadliśmy trochę z sił. Ja tak samo.

Liczysz, na to, że kiedyś powrócisz do szerokiej kadry pierwszego zespołu?
- Jestem tutaj w drugiej drużynie, żeby być bliżej pierwszego zespołu i kiedyś chciałbym "wskoczyć" do pierwszego składu. Takie jest moje marzenie!

Już w środę kolejne ligowe spotkanie. Stomil II zagra z Pisą Barczewo. To takie małe "derby powiatu". W drużynie gra dużo ludzi z Olsztyna.
- Miałem okazję grać z trenerem Pisy Barczewo Dariuszem Maleszewskim. To było dwa lata temu w Stomilowcach. W Pisie gra dużo naszych znajomych m.in. Seba Spychała. Fajnie będzie zagrać przeciwko swoim, ale na boisku na pewno nie będzie żadnych kolegów. Będziemy grać na poważnie i chcemy wygrać to spotkanie.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Start Nidzica, Oskar Osika, wypowiedź, wywiad, Rozmowa po meczuKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!