90' Dziękujemy za to, że byliście z nami. Druga połowa była znacznie ciekawsza i można było się nieco rozbudzić. Stomil II odnosi kolejne zwycięstwo w IV lidze i nie traci dystansu do czołówki, która wczoraj wygrała swoje mecze. W środę kolejne spotkanie rezerw, tym razem z Pisą Barczewo.
90' Koniec. 4:1.
90' Jeszcze pięć minut i się pożegnamy.
87' Kontra Stomilu: Adam Kapusta podaje do Andrzeja Jaronia, który zdobywa piątą bramkę. A właściwie nie zdobywa piątej, bo jest na spalonym. Na Dajtkach zatem ciągle 4:1.
86' Piotr Skiba broni mocny strzał rywala.

Paweł Łukasik - strzelec dwóch bramek, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 7 października 2012 r., godz. 14:00

Stomil II wygrał 4:1 ze Startem Nidzica

07.10.12 16:25   em   4

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały na Dajtkach 4:1 z najsłabszą drużyną IV ligi, Startem Nidzica. Bramki dla olsztynian zdobyli: Paweł Łukasik (dwie), Dominik Kun oraz Grzegorz Żytkiewicz.

W pierwszej połowie piłkarze Stomilu mieli przewagę, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości. Dopiero w 36. minucie wynik spotkania otworzył Dominik Kun, który wykorzystał przytomne podanie Pawła Łukasika. W drugiej połowie Stomil II przycisnął rywala i efektem były kolejne trzy bramki. Najpierw ładnie z rzutu wolnego przymierzył Paweł Łukasik, następnie Grzegorz Żytkiewicz z główki strzelił po rzucie różny, a na sam koniec wspominany już Łukasik do pustej bramki strzelił po ładnym podanie Wojciecha Dziemidowicza.

- W pierwszej połowie graliśmy bardzo wolno i schematycznie. Chłopcy wyszli ospali na boisko. Nidzica cofnęła się na swoją połowę, a nam brakowało koncepcji, żeby "ugryźć" ich skomasowaną obronę. W drugiej połowie ta obrona się trochę rozrzedziła, chłopcy zaczęli grać szybciej. To już kolejny mecz, kiedy lepiej gramy w drugiej połowie. Fajnie, że mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla nas - mówił po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Start Nidzica, Olsztyn, Dajtki, Paweł Łukasik, Grzegorz Żytkiewicz, Dominik Kun, Michał Alancewicz, IV liga