Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Ośmiu piłkarzy podpisało aneksy

01.07.20 00:02   mmks   7  

Ośmiu piłkarzy - Mateusz Bondarenko, Mateusz Gancarczyk, Wojciech Hajda, Lukáš Kubáň, Vjačeslavs Kudrjavcevs, Michał Leszczyński, Artur Siemaszko oraz Szymon Sobczak - podpisało aneksy do swoich umów i związali się ze Stomilem Olsztyn do końca sezonu 2019/20.

Umowa wypożyczenia z Korony Kielce skończyła się Oktawianowi Skrzeczowi i zawodnik odchodzi z klubu.

Stomil nie poinformował czy automatycznie zostały przedłużone kontrakty Erika Molloya i Jonatana Strausa.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 01.07.20 18:34 szorstky13

  A Szota?

 2. 01.07.20 12:20 jacekoks

  Strauss zapewne odejdzie, bo stoperów ci u nas dostatek. a na boku przecież Karolina wymiata :D

 3. 01.07.20 11:26 A.

  Dramat... Po co takie "gwiazdy" jak Gancarczyk, czy Leszczyński?

 4. 01.07.20 08:35 Stomil Biały Front

  Ten komunikat klubu jest kpiną z kibiców. W klubie pracują rzecznik prasowy i doradca zarządu do spraw trzymania mikrofonu podczas wywiadów z piłkarzami. Nadal kibice nie wiedzą, kto odchodzi. Przecież to są jakieś nieśmieszne żarty. Jeszcze wrzucanie informacji równo o północy. Świetnie. Nowy Stomil wszedł za mocno. #kowalewskiout

 5. 01.07.20 08:24 marduk

  Jesuuuuu, toć ten klub to skład węgla i papy kierowany przez amatora. Nawet pełnego żadnego komunikatu nie potrafią wystosować. Brakuje mi też informacji czy zawodnicy przyjęli propozycję amatora z Suwałk (przy Pałaszu o tym wspominali), czy to klub musiał w kilku miejscach przyjąć żądania piłkarzy. Dobrze że podpisali, ale ławki nie mamy, alternatyw brak.

 6. 01.07.20 07:45 KibicStomiluOd1995

  kot, przecież priorytetem zarządu było przedłużenie umów w pierwszej kolejności z największymi gwiazdami zespołu, tj. Bondarenką i Gancarczykiem. Teraz kolej na resztę... :)

 7. 01.07.20 06:50 kot

  Reszty informacji o niewymienionych zawodnikach trzeba się domyślać czy z gwiazd sobie wywróżyć?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!