Artykuł

Boisko ze sztuczną nawierzchnią przykrytem balonem w Toruniu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Boisko ze sztuczną nawierzchnią przykrytem balonem w Toruniu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Ostatni sprawdzian Stomilu przed startem I ligi

18.02.21 11:42   em   0  

Stomil Olsztyn zagra ostatnie sparingowe spotkanie przed startem rundy wiosennej. Podopieczni Adama Majewskiego zagrają o godz. 12 w Toruniu z Chojniczanką Chojnice.

Na trudne warunki atmosferyczne ponownie przyjdzie z pomocą pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, które przykryte jest balonem. Już w zeszłym tygodniu Stomil rozegrał tam sparingowe spotkanie z przyzwoitych warunkach. Rywalem był II-ligowy Sokół Ostróda, a teraz formę olsztyńskiego klubu sprawdzi inny II-ligowiec - Chojniczanka Chojnice.

Najbliższy rywal Stomilu zajmuje trzecie miejsce w II lidze tracąc 5 punktów do drugiego w tabeli GKS-u Katowice. Chojniczankę trenuje obecnie były trener Olimpii Elbląg - Adam Nocoń. Drużyna ma już za sobą oficjalne spotkanie w 2021 roku. W zeszłym tygodniu wyeliminowali z Pucharu Polski Zagłębie Lubin. Awans uzyskali po serii rzutów karnych, bo podczas 120 minut był remis 0:0.

Stomil tym samym zakończy blisko 2 miesięczne przygotowania do rewanżowych spotkań w lidze. Od poniedziałku rozpocznie się operacja - GKS Tychy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, I liga, sparingKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!