Artykuł

Paweł Głowacki w akcji, fot. Artur Szczepański

Paweł Głowacki w akcji, fot. Artur Szczepański

Paweł Głowacki: Treningi nie są żmudne

12.01.12 13:48   em   0  

- Treningi mamy solidne, ale jak mówię jest też czas na pracę z piłkami w różnych formach - mówi Paweł Głowacki, obrońca Stomilu Olsztyn.

Paweł powiedz lubisz ten zimowy okres przygotowawczy?
- Na szczęście mamy urozmaicone zajęcia, dlatego treningi nie są żmudne. Mamy dużo zajęć z piłkami w formie zabaw. Nie jest tak jak można zaobserwować w innych klubach, gdzie w styczniu jest tylko bieganie.

Ale jest chyba ciężko na zajęciach prowadzonych przez Zbigniewa Kaczmarka?
- Oczywiście, że tak! Treningi mamy solidne, ale jak mówię jest też czas na pracę z piłkami w różnych formach. To wszystko sprawia, że nie trzeba się zmuszać do pracy w tym okresie.

Siedem punktów przewagi to dużo i mało. Czujecie już presje jaka na Was spoczywa? 
- Nie. Póki co skupiamy się na ciężkiej pracy na treningach. Później będziemy skupiać się na poszczególnych meczach, w których będziemy chcieli wygrywać. Dopiero na koniec będzie można myśleć o I lidze. Do awansu jeszcze daleka droga.

Powiedz co słychać u brata Piotra? W lutym będziecie mieli okazję zagrać przeciwko sobie w meczu sparingowym Stomilu z Dolcanem Ząbki.
- Piotrek dopiero w następnym tygodniu rozpocznie przygotowania z Dolcanem. Brat skorzystał z tego okresu świątecznego i przeszedł operację przegrody nosowej, z którą od wielu lat miał problemy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, wywiad, rozmowa


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!