Artykuł

Paweł Radziwon. Fot. Emil Marecki

Paweł Radziwon. Fot. Emil Marecki

Paweł Radziwon: W drugiej połowie skorygowaliśmy ustawienie

20.08.23 08:49   em   3  

Stomil II Olsztyn przegrał 0:1 w Mrągowie z Mrągowią. Po meczu o komentarz poprosiliśmy Pawła Radziwona, trenera olsztyńskiego klubu.

Jak ocenisz spotkanie?
- Z przebiegu spotkania nie zasłużyliśmy na porażkę - mówi Paweł Radziwon, trener Stomilu II. - W pierwszej połowie Mrągowia nas zdominowała, ale to był nasz błąd w ustawieniu, w przerwie to skorygowaliśmy. Druga połowa inaczej wyglądała, dominowaliśmy, mieliśmy sytuacje. W kolejnym meczu nie strzelamu bramki, a czwartoligowe drużyny to wykorzystują. Rywale mają sytuacje to strzelają, my nie mamy i nie strzelamy i dlatego przegraliśmy 0:1.

Co powiedziałeś w szatni chłopakom? Bo rzeczywiście graliście lepiej w drugiej połowie.
- Rozmawialiśmy o ustawieniu, które zostało skorygowane. Chłopcy mieli w nogach pucharowe spotkanie w Biskupcu, do którego podeszli bardzo ambitnie. W pierwszej połowie “przepalili” to spotkanie i dopiero w drugiej połowie odpaliliśmy. Dlatego ta druga połowa lepiej wyglądała od pierwszej.

Stomil II ma za sobą trzy spotkania w IV lidzie. Niestety przegraliście wszystkie spotkania, czy widzisz jakiś progres w grze zespołu?
- Zdecydowanie tak. Tracimy coraz mniej bramek, to już jest optymistyczny symptop. Musimy popracować nad skutecznością, nie mamy w składzie typowej “9”, która będzie nam gwarantowała odpowiednią liczbę bramek. Uczymy się, szukamy rozwizań, mamy fajny schemat, który dzisiaj nam wyszedł dwa razy. Mam nadzieję, że będzie tego więcej i będziemy punktować.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mrągowia Mrągowo, Paweł Radzion, Rozmowa po meczu, wywiad, komentarz po meczuKomentarze

  1. 20.08.23 21:11 Prawdziwy Kibic

    Waldi jak się ma licencje trenera to można wszystko powiedzieć .obrońcy oodają do przeciwnika, ale on nie ma prawdziwej dziewiatki. Dobrze, że Mrągowo tez nie ma

  2. 20.08.23 13:10 waldi812

    A po co typowa "9"? Chłopaki chyba aspirują do gry w pierwszym zespole to niech się uczą systemu.

  3. 20.08.23 11:52 zorro

    pora na punkty

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!