96' Koniec meczu!
96' Strzał ponad bramką 1557
95' Jeszcze rzut rożny, 25. metr przed bramką Skiby. 1557
95' Goście w ataku pozycyjnym, próbują przedostać się w pole karne. 1557
91' 5 minut do końca

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Piątkowe emocje przy Piłsudskiego 69a

12.09.19 22:46   em   4  

Wiemy, że zaraz zarzucie nam "pompowanie balonika", ale stawką piątkowego spotkania jest... pierwsze miejsce w tabeli. Stomil Olsztyn zagra u siebie ze Stalą Mielec. Olsztyński zespół podejmie u siebie lidera I ligi, a jak uda się nam zgarnąć trzy punkty, to podopieczni Piotra Zajączkowskiego przynajmniej do soboty mogą być liderem.

Do tego liderowania oczywiście daleka droga, bo spotkanie ze Stalą Mielec, zapowiada się na bardzo ciężkie. Drużyna Artura Skowronka w tym sezonie chce awansować do Ekstraklasy i w każdym meczu walczy o trzy punkty. W Olsztynie będzie identycznie, a jak bolesne mogą być skutki otwartej gry w meczu ze Stalą, olsztyński zespół przekonał się na koniec poprzedniego sezonu. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali wtedy 2:5.

Teraz to będzie zgoła inne spotkanie, bo olsztyński sztab szkoleniowy przygotowuje specjalną taktykę pod to spotkanie i nie powinny pokazać się błędy z rundy wiosennej. Olsztyński zespół w ostatniej kolejce wygrał zasłużenie 3:1 w Chojnicach z miejscową Chojniczanką. Drużyna Piotra Zajączkowskiego do początku spotkania miała plan na pokonanie rywali i cały czas dążyła do zwycięstwa. Po tym meczu kibice mogli być bardzo usatysfakcjonowani, bo zobaczyli przyjemne dla oka spotkanie i tym razem Stomil zainkasował pełną pulę.

Mecz kolejny raz obejrzy komplet publiczności, co jest bardzo budujące, że czwarty raz już w tym sezonie przy al. Piłsudskiego trybuna kryta będzie całkowicie zapełniona. Naszym piłkarzom bardzo dobrze gra się przy wsparciu olsztyńskich fanatyków, więc z góry zachęcamy do gorącego dopingu od pierwszej minut. Wszyscy razem możemy sprawić, że będziemy mieli kolejny bardzo udany weekend we wrześniu.

Do boju OKS!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Mielec, I liga, kibice


Komentarze

 1. 13.09.19 14:40 chodi

  Byłoby pięknie. Potencjał na pewno jest u nas taki sam jak u rywala ale my GRAMY U SIEBIE! Oni muszą , my możemy . Presja jest na nich większa. Siąść na nich jak na Chojniczanke a 3 pkt zostaną w Olsztynie.

 2. 13.09.19 10:53 Maks

  Hehe, jak się dobrze ułoży to i dziś i juto będziemy mogli tak śpiewać :)

 3. 13.09.19 08:27 crispy

  dziś miało być !

 4. 13.09.19 06:54 crispy

  Mamy lidera ! O qrwa ! Mamy lidera ! Tak jutro zaśpiewamy o 21.30 ! S P W !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!