Artykuł

W 2007 roku Stomil wygrał 1:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0, fot. Łukasz Kozłowski

W 2007 roku Stomil wygrał 1:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0, fot. Łukasz Kozłowski

Pięć lat temu wygraliśmy na inaugurację

30.07.12 11:35   em   0  

Ruszamy z nowym działem na stronie, w którym będziemy wspominać wydarzenia sprzed X lat. Specjalnie piszemy X bo nie określamy się czasowo. Czasami będziemy wspominać, co się działo pięć miesięcy temu, a czasami cofniemy się do historii klubu sprzed 20. lat.

Już w najbliższą sobotę Stomil Olsztyn na inaugurację I ligi zagra z Dolcanem Ząbki. Rywal jak najbardziej w naszym zasięgu. Miło by było wygrać i mile rozpocząć nowy sezon.

Pamiętacie mecz Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki? Wtedy to wygraliśmy 1:0. Zwycięstwo zapewnił nam... Marek Lendzion. Tym razem lepiej jakby bramkę strzelił jeden z olsztyńskich napastników, ale zwycięstwo po samobóju też będzie dobre.

- Pierwszą fazę meczu zagraliśmy bardzo ofensywnie i okazało się potem, że kosztowało to zespół strasznie dużo sił. Nie można chyba powiedzieć, że to był nasz błąd, po prostu powinniśmy strzelić wtedy jeszcze jedną bramkę. W końcówce mieliśmy na boisku za dużo chaosu, a za mało oświadczenia. I mogliśmy to przypłacić utratą gola - tak po meczu mówił Andrzej Nakielski, ówczesny trener Stomilu Olsztyn.

Co powie po meczu Zbigniew Kaczmarek? Przekonamy się już w sobotę wieczorem. Oby było co wspominać za kilka lat.

Tagi: Stomil Olsztyn, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Dolcan Ząbki, Pamiętam i nie zapomnę, Andrzej Nakielski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!