Pierwsza, wiosenna wygrana w Olsztynie

Olsztyn - stadion Stomilu, 21 kwietnia 2010 r., godz. 17:00

21.04.10 20:16   mmks   6

Piłkarze OKS-u, po długiej przerwie, udanie wznowili rozgrywki pokonując u siebie dotychczasowego lidera drugiej ligi LKS Nieciecza 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył z rzutu karnego Paweł Głowacki.

Pierwsza połowa meczu stała na niskim poziomie i w zasadzie można o niej napisać tylko tyle, że się odbyła. W drugiej części meczu kibice zgromadzeni na stadionie przy al. Piłsudskiego byli już świadkami większych emocji. Olsztynianie przejęli inicjatywę i przeważali na boisku. Efektem tego była akcja Bogdana Miłkowskiego z 71 minuty. Wtedy napastnik OKS-u wpadł w pole karne gości i został sfaulowany. Sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Paweł Głowacki. W samej końcówce znakomitą sytuację na podwyższenie miał Miłkowski, jednak bramkarz gości stanął na wysokości zadania i wynik nie uległ zmianie.