Artykuł

Piłkarze juniorów Stomilu Olsztyn w akcji, fot. Emil Marecki

Piłkarze juniorów Stomilu Olsztyn w akcji, fot. Emil Marecki

Olsztyn - sztuczne boisko na Dajtkach, 9 października godz. 10:00-16:00

Piłkar(S)ki weekend z grupami juniorskimi!

08.10.11 09:36   Silva   0  

Przed nami kolejny weekend, podczas którego grupy juniorskie Stomilu rozegrają swoje spotkania ligowe. Emocji i ciekawych potyczek na pewno nie zabraknie!

Najstarsi - drużyna z rocznika 93 - rozegra swój mecz w niedzielę. Rywalem „biało-niebieskich” będzie drużyna Mazura Ełk. Zapowiada się arcyciekawy mecz, ponieważ ełczanie zajmują drugą lokatę w tabeli. Młodzi Stomilowcy tracą do gości zaledwie dwa punkty i dzięki zwycięstwu mogą Mazura w tabeli przeskoczyć. Początek spotkanie zaplanowano na godzinę 10:00 na olsztyńskich Dajtkach.

O dwa lata młodsi koledzy (rocznik 95 – junior młodszy) również rozegrają mecz z drużyną z Ełku. Podopieczni Adama Łopatki zajmują pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy, zgromadzili dotychczas 27 punktów (9 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek). Wydaję się, że niedzielne spotkanie będzie "spacerkiem", ponieważ ełczanie zajmują odległą pozycję w tabeli, jednak na pewno nie zabraknie walki – w lidze wojewódzkiej słabeuszy nie ma. Początek meczu – 12:00 (Dajtki).

Drużyna z rocznika 96 również zagra w niedzielę i również na Dajkach. Rywalami "biało-niebieskich" będzie Pisa Barczewo. Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz – do tej pory obie drużyny zgromadziły 12 pkt i zwycięzca tej potyczki zostanie samodzielnym liderem w tabeli. Mecz rozpocznie się o godz. 14:00.

Zaraz po spotkaniu starszych kolegów, na boisku wybiegną trampkarze (rocznik 97). Podopieczni Michała Alancewicza będą rywalizować Motorem Lubawą. Emocję również gwarantowane. Początek spotkania – 16:00.

Jak widać wszystkie drużyny zagrają na Dajtkach w Olsztynie i na dodatek wszystkie w niedzielę. Kolejno o 10, 12, 14, 16, czyli taka naprawdę cały dzień emocji z młodymi Stomilowcami.

W sobotę na stadionie Warmii zagrają piłkarze Stomilu z rocznika 98. Podopieczni Andrzeja Mierzejewskiego zagrają z gospodarzem obiektu - Warmią Olsztyn. Początek meczu o godz. 14:00.

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Olsztyn, Dajtki


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!