Artykuł

Piłkarze Olimpii boją się o swoje zdrowie

09.11.09 16:49   mmks   3  

Piłkarze Olimpii, mimo prośby zarządu i trenera, ODMÓWILI przystąpienia do zajęć treningowych oraz dwóch ostatnich spotkań ligowych, motywując swoją decyzję obawami o swoje zdrowie - poinformowała nieoficjalna strona elblążan e-olimpia.com. Ponadto w klubie w dalszym ciągu czekają na decyzję Wydziału Gier, który na chwilę obecną nakazuje rozegranie środowego spotkania.

Tagi: -


Komentarze

  1. 10.11.09 13:14 czerkasow

    Brawo dla kolegi poniżej.

  2. 10.11.09 12:49 wierny86

    Jak pilkarze wyreczyli swoich kibicow w olsztynie i sami odzyskiwali barwy to niech teraz kibice wyrecza pilkarzy i niech zagraja hehehehehehe

  3. 10.11.09 07:26 Tysiące Jezior

    Ale zamieszanie tym mecze w radiu piszą ze niema w tele. też już nic nie rozumiem. Ale jedziemy!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!