Artykuł

Piotr Klepczarek: Zagramy o godne pożegnanie się z kibicami

04.06.21 12:53   em   2  

Przedstawiamy zapis konferencji przed sobotnim meczem I ligi Stomilu Olsztyn z Miedzą Legnica. Przeczytajcie co powiedział przed meczem trener Piotr Klepczarek.

- Jest to ostatnie spotkanie na naszym stadionie i chcielibyśmy godnie pożegnać się z kibicami - mówi Klepczarek. - Celem jak zawsze będzie zwycięstwo, ale każda zdobycz punktowa w obecnej sytuacji, będzie dla nas sukcesem. Bardzo ważne będzie to, żeby godnie się zaprezentować i godnie się pożegnać z kibicami.

- Mamy potężne problemy kadrowe po ostatnim meczu. Hubert Szramka jest wyłączony do końca sezonu z powodu urazu, Kuba Mosakowski i Maciej Spychała tak samo. Za kartki pauzuje Krystian Ogrodowski. Przy ustalaniu składu nie będzie brany pod uwagę Damian Byrtek oraz Piotr Skiba. Filip Szabaciuk ma za sobą dwa treningi po dłużej rehabilitacji, więc też nie będzie brany pod uwagę.

- Miedź Legnica ma spore aspiracje - mówi Klepczarek. - Tak jak powiedziałem na początku, my chcemy wyrwać punkty, każda zdobycz punktowa będzie naszym sukcesem. Zrobimy wszystko żeby my i nasi kibice byli szsczęśliwi.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Klepczarek, I liga, Miedź Legnica, wypowiedź przed meczem, komentarz przed meczem, konferencja prasowaKomentarze

  1. 04.06.21 17:07 Jerzy Makiel

    jAK TO NA ZAWSZE. Tylko na miniony sezon. Od jesieni zaczynamy na nowo. Innym może dobrym składem, nowym trenerem i nowym daj Boże właścicielem i nowymi sponsorami.Tylko wiara czyni cuda.

  2. 04.06.21 13:15 zjs

    Pożegnanie? Już na zawsze?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!