Stomil zremisował 1:1 w Niepołomicach, fot. Kamil Wojtkowski

Niepołomice - 14 września 2012 r., godz. 16:00

Po zwycięstwie w Niepołomicach mamy wicelidera!

14.09.11 18:54   zic   30

Stomil Olsztyn wygrał w wyjazdowym spotkaniu ligowym z Puszczą 2:1. Komplet punktów pozwolił wyprzedzić drugiego w tabeli Jezioraka Iława. Rezerwy zremisowały 1:1 na własnym stadionie z GKS-em Wikielec.

W 22. minucie gry w Niepołomicach Stomil obejmuje prowadzenie po bramce Łukasza Suchockiego. W 42. minucie do remisu doprowadza Marek Mizia. Zwycięską bramkę zdobył w 70. minucie Krzysztof Filipek.

Stomil rozpoczął mecz w ustawieniu: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Piotr Głowacki - Łukasz Suchocki, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Piotr Łysiak, Michał Świderski - Krzysztof Filipek.

Rezerwy Stomilu zremisowały 1:1 (0:0) z GKS Wikielec. Bramkę dla gospodarzy zdobył Bartosz Bartkowski.

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, Łukasz Suchocki, Krzysztof Filipek, Niepołomice, II liga