Relacja z meczu Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn

2011/2012 - Druga Liga Niepołomice
Kusocińskiego 2, 32-005 Niepołomice
Puszcza Niepołomice 1:2 Stomil Olsztyn
1:1
42' Marek Mizia Bramki Łukasz Suchocki 22'
Krzysztof Filipek 70'
ż Arkadiusz Lewiński
ż Tomasz Księżyc
kartki Krzysztof Filipek ż
Bramki Puszcza Niepołomice: 1. Tomasz Kwedyczenko - 20. Tomasz Moskała, 8. Arkadiusz Lewiński, 7. Tomasz Księżyc, 9. Sebastian Janik - 15. Marek Mizia (81, 10. Arkadiusz Serafin), 4. Dawid Kałat (77, 3. Łukasz Nowak), 17. Piotr Morawski (77, 6. Krzysztof Radwański), 11. Marcin Kowalczyk (64, 13. Paweł Moskwik) - 5. Hubert Jaromin, 21. Mateusz Cholewiak.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 9. Łukasz Suchocki (87, 13. Radosław Stefanowicz), 11. Robert Tunkiewicz, 21. Łukasz Jegliński, 14. Piotr Łysiak (90, 24. Karol Żwir), 20. Michał Świderski - 6. Krzysztof Filipek (89, 17. Kamil Bartosiewicz).
Szczegóły sędziował: Jacek Lis (Katowice).
widzów: 200.

Stomil Olsztyn wygrał w wyjazdowym spotkaniu ligowym z Puszczą 2:1. Komplet punktów pozwolił wyprzedzić drugiego w tabeli Jezioraka Iława. Rezerwy zremisowały 1:1 na własnym stadionie z GKS-em Wikielec.

W 22. minucie gry w Niepołomicach Stomil obejmuje prowadzenie po bramce Łukasza Suchockiego. W 42. minucie do remisu doprowadza Marek Mizia. Zwycięską bramkę zdobył w 70. minucie Krzysztof Filipek.