Artykuł

Piłkarze Stomilu Olsztyn z Sokołem zagrają w Ostródzie, fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn z Sokołem zagrają w Ostródzie, fot. Artur Szczepański

Podwójne granie Stomilu Olsztyn

16.07.13 19:09   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę rozegrają dwa sparingi. Najpierw zagramy z rezerwami Legii w Bartoszycach, a potem z Sokołem w Ostródzie.

Do Bartoszyc na mecz z Legią II Warszawa pojedzie młodsza część kadry olsztyńskiego Stomilu. Początek meczu zaplanowano w samo południe.

Do Ostródy pojadą piłkarze, którzy w głównej mierze będą reprezentować nasz Stomil w I lidze. A przypomnijmy, że do pierwszego ligowego meczu pozostało półtora tygodnia. W Ostródzie sparing odbędzie się o godzinie 17:00. Piłkarze zapoznają się także z murawą, bo właśnie w Ostródzie Stomil zagra z Arką Gdynia.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda, Legia II Warszawa, Legia Warszawa, Ostróda, Bartoszyce


Komentarze

  1. 17.07.13 10:36 krzyżak

    A Baranowski kontynuuje zwiedzanie klubów. Teraz testują go w Bełchatowie. Ciekawe gdzie skończy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!