Artykuł

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Polonia Warszawa będzie obserwowała Kalonasa

29.11.12 14:13   mmks   5  

Do niedawna grający w Stomilu Olsztyn litewski pomocnik Mindaugas Kalonas będzie obserwowany przez Polonię Warszawa. Zawodnik przez ostatnie dwa dni był testowany przez klub z ekstraklasy.

- Pozostaje w orbicie naszych zainteresowań. Czekamy na to, jak zimą będzie przedstawiała się sytuacja kadrowa w naszym zespole - mówi na łamach oficjalnej strony klubu ze Stolicy trener Piotr Stokowiec.

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Warszawa, Mindaugas Kalonas, transfery, I liga


Komentarze

 1. 30.11.12 10:52 Pawlik

  Kali wracaj do nas bedzie lepsza druzyna:-)

 2. 29.11.12 20:17 F.R.T.

  pomyka straszna szanowne koleżeństwo !! Nie można oddawać głosu na chłopa co pół mecz drapie się po jaja a na klub wypięty... to tak na przyszłość przed oddaniem głosu!! Tak pisze to teraz po głosowaniu, wcześniej był wybór... każdy by ten głos powtórzył z czystym sumieniem?

 3. 29.11.12 18:41 Volcan

  Chyba za szybko go pożegnaliśmy i się sam za szybko widział gdzieś indziej. Jeszcze będzie tak, że albo zostanie u nas na jeszcze jeden sezon albo pójdzie do jakiegoś innego pierwszo ligowca

 4. 29.11.12 14:28 Andrzej8993

  jednak go nie chca w Poloni

 5. 29.11.12 14:27 Andrzej8993

  W tym tygodniu Mindaugas Kalonas, pomocnik Stomilu, przechodził testy w ekstraklasowej Polonii Warszawa. Do dyspozycji trenera Piotra Stokowca był przez pełne dwa dni. Jak udało się ustalić olsztyn.sport.pl, na razie stołeczny klub nie jest zainteresowany Litwinem O tym, że Kalonas wyjedzie na testy do klubów z wyższych lig, mówiło się od dawna. Zresztą sam zawodnik nie ukrywał, że jego pobyt w Olsztynie jest tylko przejściowy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!