Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pixabay.com

Prokuratura umorzyła śledztwo

28.01.20 21:50   em   3  

Prokuratura w Olsztynie nie znalazła znamion przestępstwa w prowadzeniu klubu Stomil Olsztyn. W grudniu 2018 roku ówczesny radny miejski Michał Wypił złożył zawiadomienie do prokuratury. Chodziło o brak nadzoru, niedopełnienie obowiązków i niegospodarność władz Stomilu.

- Właśnie dowiedzieliśmy się, że już z końcem września ubiegłego roku postępowanie zostało umorzone, ze względu na brak znamion przestępstwa - powiedział na wtorkowej konferencji prasowej Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyn. - Szkoda, że do mieszkańców nie dotarła już taka informacja. Myślę, że teraz powinien zrobić rachunek sumienia i przeprosić tych wszystkich, których bezpodstawnie oskarżył.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Grzymowicz


Komentarze

  1. 29.01.20 10:43 Lejtnant

    Cytat za wm.pl: Podczas wtorkowej konferencji prezydent odniósł się także do zawiadomienia, jakie w grudniu 2018 roku złożył do prokuratury ówczesny radny Michał Wypij, który oskarżył Grzymowicza oraz jego współpracowników m.in. o brak nadzoru, niedopełnienie obowiązków i niegospodarność, w wyniku których klub Stomil miał stracić ponad cztery miliony złotych. — O oskarżaniach wobec mnie radny Wypij pochwalił się wszędzie, gdzie tylko mógł — przypomniał Grzymowicz. — No i we wrześniu ubiegłego roku prokuratura uznała, że żadnego przestępstwa nie było, ale o tym już obecny poseł nie raczył wspomnieć — zakończył prezydent Olsztyna.

  2. 29.01.20 10:42 Lejtnant

    Czy to oznacza, że Wypij ma trudności z czytaniem i zrozumieniem tego co czyta, albo celowo wprowadził w błąd opinie publiczną i kibiców Stomilu, twierdząc, że znalazł "porażające informacje"? W mojej opinii utracił wiarygodność.

  3. 28.01.20 22:29 waldi812

    A zażalenie na postanowienie o umorzeniu postępowania zostało złożone?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!