Artykuł

Przemysłówka Holding sponsorem Stomilu, fot. stomilolsztyn.com

Przemysłówka Holding sponsorem Stomilu, fot. stomilolsztyn.com

Przemysłówka Holding sponsorem Stomilu

18.10.19 20:33   em   2  

Przemysłówka Holding ponownie została sponsorem Stomilu Olsztyn.

- To dla nas bardzo ważna umowa - mówi Robert Jurga, prezes Stomilu Olsztyn. - Udało nam się ponownie zbudować zaufanie byłego sponsora. Mam również wielka nadzieję, że to pokaże byłym i przyszłym sponsorom, iż promocja marki przez sport, to słuszny kierunek. Piłka nożna to bardzo emocjonująca dziedzina życia, to wzloty i upadki, ale właśnie dzięki naszym sponsorom i partnerom możemy promować tę dyscyplinę, jako sport dla wszystkich. Jestem przekonany, że Stomil Olsztyn dziś jest klubem gotowym walczyć o wyższe cele sportowe i nie tylko.

Tagi: Stomil Olsztyn, Robert Jurga, Przemysłówka Holding


Komentarze

  1. 22.10.19 07:20 crispy

    Będzie budować odkrytą trybunę na stadionie miejskim ... za 1000 od 1 krzesełka. Bardzo dobry i sprawdzony kontrahent. Polecam.

  2. 20.10.19 18:10 waldi812

    No ok, fajnie że wracają, ale czekam na szeroko zakrojoną ofensywę sponsorską nowego prezesa, bo przeciez nowy prezes ma szeroko zakrojone kontakty biznesowe i z tego właśnie powodu zluzowął poprzedniego prezesa Radkiewicza. Także czekam z niecierpliwością . Przemysłówka holding to naprawdę duża firma i pozyskanie ich na sponsora srebrnego z kwotą 2 tysiące miesięcznie raczej szału nie robi.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!