Artykuł

Wejście do klubu, fot. Emil Marecki

Wejście do klubu, fot. Emil Marecki

Remont w biurze klubu

08.12.11 17:20   em   4  

W dwóch pomieszczeniach biurowych w klubie trwa obecnie remont. - Jesteśmy na etapie malowania pomieszczeń - mówi Andrzej Królikowski, dyrektor Stomilu Olsztyn.

Andrzej Królikowski oraz Emil Wojda przeniosą się do pomieszczenia, które dotychczas zajmowane było przez prezesów klubu. - Wszystko po to, żebyśmy mieli lepszy komfort pracy, a co za tym idzie żeby było efektywniej - dodaje Królikowski.

Nie oznacza, to że, pracownicy administracyjni klubu mają wolne. - Pracujemy nad różnymi rozliczeniami finansowymi. Przygotowujemy statystyki dla nowego zarządu - wyjaśnia dyrektor Stomilu.

Remont w biurze to nie są duże wydatki. - Tak naprawdę chodzi i pomalowanie pomieszczeń i załatanie kilku dziur w ścianach. Nie obciąży to klubowego budżetu. Pieniądze wyłożył jeden ze sponsorów klubu - mówi Królikowski.

Tagi: Stomil Olsztyn, Andrzej Królikowski, Emil Wojda, stadion Stomilu, siedziba klubu, stadion Stomilu, biuro klubowe


Komentarze

 1. 10.12.11 21:31 Kot

  Najlepszy i tak jest tunel i krzywy sufit, przez który można się wypierdolić na gumolicie, bo zaburza błędnik

 2. 08.12.11 23:02 R Ö B ? R Ť

  No własnie ,mamy już 8 grudnia ,a od stycznia ma wejść nowa/stara nazwa - Stomil Olsztyn

 3. 08.12.11 20:48 NAGÓRKI

  Oby ten remont zmienił m.in to co widać na zdjęciu jak najmniej OKS 1945 :-) Tylko Stomil !

 4. 08.12.11 17:50 j0k3r

  No no, tylko z głową te wydatki i zmiany, żebyśmy się nie poślizgnęli jak Olimpia w 1 lidzie. Trzeba uważnie i ostrożnie podejmować decyzje. Klub piłkarski to nie przedszkole. Pierwsza liga, pierwsza liga ale co dalej? z głową Panowie, z głową proszę Was...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.