Relacja z meczu Resovia - Stomil Olsztyn

0:0
Bramki Patryk Mikita (k) 63'
kartki Jakub Kisiel ż
Wojciech Reiman ż
Bramki Resovia: 1. Branislav Pindroch - 25. Bartosz Jaroch, 24. Aleksander Komor, 5. Dawid Kubowicz, 17. Radosław Adamski - 4. Rafał Mikulec (72, 9. Paweł Wojciechowski), 16. Josip Šoljić, 8. Klaudiusz Krasa (46, 11. Damian Hilbrycht), 7. Marek Mróz, 42. Bartłomiej Eizenchart (71, 19. Daniel Pietraszkiewicz) - 12. Jakub Wróbel (71, 77. Sebastian Strózik).
Stomil Olsztyn: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 4. Wojciech Reiman, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 70. Merveille Fundambu (57, 13. Łukasz Moneta), 7. Tomasz Tymosiak (72, 44. Krzysztof Toporkiewicz), 63. Jakub Kisiel (57, 33. Jakub Tecław), 77. Patryk Mikita (82, 14. Filip Szabaciuk) - 37. Hubert Szramka (46, 88. Filip Wójcik).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:54:47

97' Koniec meczu.
94' GOL dla gospodarzy! 242
93' Moneta wbiegł w pole karne, ale nie miał komu zagrać. 1
91' 5 minut dłużej potrwa to spotkanie.
83' Filip Szabaciuk wszedł za Patryka Mikitę. 1
77' Reiman z 18 metrów, ale tym razem koło bramki. 1
77' Na dwumetrowym spalonym zawodnik Resovii. 242
76' Wojciech Reiman napomniany żółtą kartką. 1
74' Piłka trafia w słupek. UFF! 242
73' Krzysztof Toporkiewicz wszedł za Tomasza Tymosiaka. 1
63' GOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bramkę z rzutu karnego strzelił Patryk Mikita! 1
61' Karny po faulu na Wójciku! 1
58' Łukasz Moneta wszedł za Jakuba Kisiela. Jakub Tecław za Merveille Fundambu. 1
57' Mikita z daleka, ale niecelnie. 1
52' Fundambu wrzuca w pole karne, ale nie ma komu nawet uderzyć. 1
46' Filip Wójcik wszedł za Huberta Szramkę. 1
46' Gramy! 1
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45+1' 2 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.
41' Reiman próbuje z daleka, ale mocno niecelnie.
38' Kapitalna obrona Tobiasza!
31' Po pierwszych 30 minutach optyczną przewagę mają gospodarze. Stomil stara się wyprowadzać kontry, póki co bez szału.
30' Tobiasz trącił piłkę nad poprzeczką i cały czas remis 0:0. 242
26' Żółtą kartką ukarany Piotr Jacek. 1
25' Szramka pada w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje karnego. Sprawdza jednak to na VAR. 1
21' Tobiasz pewnie broni strzał Jarocha z rzutu wolnego. 242
19' Jakub Kisiel ukarany żółtą kartką.
19' Tymosiak wrzucił z rożnego, Reiman strzela, ale został zablokowany. Fundambu wpada w pole karne, ale nic z tego. 1
15' Tobiasz ratuje nasz zespół od utraty bramki. UFFF! 242
12' Jonathan Simba Bwanga głupia strata w środku boiska, ale na szczęście bez konsekwencji. 242
11' Błędne przyjęcie Remisza, goście z akcją, ale spalony.
9' Kisiel z dystansu i bramkarz Resovii broni ten strzał. 1
5' Pierwsze pięć minut mocno nerwowe w wykonaniu Stomilu. Resovia chce szybko objąć w tym meczu prowadzenie.
1' Gramy! 242
W związku z absencją Karola Żwira kapitanem Stomilu jest Rafał Remisz.
Piłkarze wychodzą na murawę.
W rundzie jesiennej Stomil Olsztyn wygrał 4:2 z Resovią. Prosimy o powtórkę!
Mecz sędziować będzie Tomasz Marciniak z Płocka.
Dla Rafała Remisza będzie 140 występ w barwach Stomilu Olsztyn. 1
W środę w rezerwach ma zagrać Dominik Urban oraz Dominik Budzyński.
W składzie brakuje Kevina Lafrance. Został w Olsztynie. 1
Z powodu żółtych kartek pauzuje: Maciej Spychała oraz Karol Żwir. 1
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Syldatk - 28. Maciej Dampc, 14. Filip Szabaciuk, 33. Jakub Tecław, 15. Shun Shibata, 44. Krzysztof Toporkiewicz, 88. Filip Wójcik, 13. Łukasz Moneta, 11. Hubert Sobol. 1
Wyjściowy skład Stomilu: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 70. Merveille Fundambu, 7. Tomasz Tymosiak, 63. Jakub Kisiel, 4. Wojciech Reiman, 37. Hubert Szramka - 77. Patryk Mikita. 1
Witamy, o godzinie 18:00 początek meczu Stomilu Olsztyn z Resovią.