Artykuł

Stomil II Olsztyn wygrał 3:0 z Mazurem Ełk, fot. Emil Marecki

Stomil II Olsztyn wygrał 3:0 z Mazurem Ełk, fot. Emil Marecki

Rezerwy pokonały Mazura Ełk

08.09.19 18:54   kyn   0  

Stomil II Olsztyn w 6. kolejce forBET IV ligi pokonał 3:0 Mazura Ełk. Bramki dla olsztyńskiego zespołu w tym spotkaniu strzelali: Szymon Rak (2) oraz Dawid Rudnik.

W kolejnym spotkaniu rezerwy Stomilu zagrają w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski z Barkasem Tolkmicko. W IV lidze natomiast w sobotę (14 września) olsztyński zespół zagra na wyjeździe z Tęczą Biskupiec.

- Cieszy mnie bardzo, że drużyna dobrze zareagowała po przegranym meczu w Lubawie, którym nam nie wyszedł - powiedział po meczu Paweł Głowacki. To jednak już historia, a w szatni powiedzieliśmy sobie, że czeka nas nowy pojedynek. Trzeba było zrobić wszystko, żeby wygrać z Mazurem Ełk. Po za pierwszymi dziesięcioma minutami w meczu to dominowaliśmy na boisku.

I dodaje: - Drużyna z Ełku miała kilka kontr, ale tak jest w piłce, że zawsze te akcje będą. Mało u nas czasami jest cierpliwości, płynności w grze. Za bardzo czasami chcemy mocno do przodu iść, szukać super rozwiązań, a czasami trzeba spokojnie przegrać wszerz boiska i złapać płynność gry. Jestem zadowolony ze zwycięstwa. Teraz mecz w Tolkmicku, dużo tego grania ostatnio, ale to dobrze, bo są okazje pokazać się trenerowi Piotrowi Zajączkowskiemu.

Stomil:  Michał Leszczyński (60 Michał Sobieski) - Wojciech Dziemidowicz, Jakub Tecław, Aleksander Kowalski, Patryk Baran (80 Sebastian Jarosz) - Karol Landowski (64 Maciej Serbintowicz), Paweł Głowacki, Mateusz Cetnarski, Koki Hinokio, Dawid Rudnik (71 Mateusz Jońca) - Szymon Rak (70 Jakub Jurczak).

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mazur Ełk, IV ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!