Artykuł

Zwycięstwo w ostatniej minucie dla Stomilu zapewnił Wojciech Dziemidowicz, fot. 90minut.pl

Zwycięstwo w ostatniej minucie dla Stomilu zapewnił Wojciech Dziemidowicz, fot. 90minut.pl

Rezerwy wygrały w Ornecie

16.11.19 21:01   em   2  

Od zwycięstwa rozpoczęła drużyna Stomilu II Olsztyn rundę rewanżową w forBET IV liga. W meczu było sporo dramaturgii, ale ostatecznie olsztyński zespół wygrał 4:3 w Ornecie z Błękitnymi.

  • Stomil II Olsztyn – Błękitni Orneta 4:3 (2:1)

1:0 – Pozo-Venta (9), 1:1 – Malanowski (12), 2:1 – Jurczak (39), 2:2 – Lullies (52), 2:3 – Różowicz (57), 3:3 – Landowski (87), 4:3 – Dziemidowicz (90 + 2)

Stomil II: Sobieski – Pozo-Venta, Niewiadomski, Jońca, Jurczak (74 Rak), Serbintowicz (56 Jarosz), Szramka, Dziemidowicz, Głowacki, Kowalski, Landowski (90 Puszkar)

Formanie w tym spotkaniu drużyna Stomilu była gospodarzem.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Błękitni Orneta, IV liga


Komentarze

  1. 17.11.19 22:20 paragon

    jak to jest z drużyną rezerwową ? chodzi mi o ogólne spełnienie warunków licencyjnych ? taka drużyna nie musi ich spełniać jeśli o stadion ? można sobie grać na wyjazdach ? przecież to jest żenujące że wszystkie mecze są poza Olsztynem

  2. 17.11.19 08:12 crispy

    Taki mecz bym obejrzał ! Ale gdzie tam ... boisko na gwarancji, dwóch meczów w tygodniu nie wytrzyma. I takie ,,gwarancje'' trzeba dawać, wtedy jak KIA-jankami, na 7 lat.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!