Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Rezerwy zagrają z Mazurem

15.05.21 13:43   kot   0  

W niedzielę o godz. 17:00 rezerwy Stomilu zagrają w Ełku z Mazurem. Gospodarzem tego meczu będą olsztynianie.

Stomil Olsztyn gra już praktycznie przede wszystkim o to, by w każdym kolejnym meczu uniknąć kompromitacji. Tydzień temu rezerwy olsztyńskiego zespołu przegrały z Motorem Lubawa 2:5.

- Wynik tego nie sugeruje, ale można stwierdzić, że ten mecz był wyrównany - mówił usatysfakcjonowany jak zawsze trener drugiej drużyny Paweł Głowacki. - Kiepsko weszliśmy w spotkanie, bo Motor szybko wyszedł na prowadzenie. Końcowy rezultat zbyt wysoki. Cały zbyt łatwo tracimy bramki i nie wykorzystujemy bardzo dobrych sytuacji. Drużynie cały czas brakuje dojrzałości, przypieczętowania przewagi. Musimy nad tym pracować.

W trwającym tygodniu z pierwszą drużyną trenowali: kontuzjowany niedawno rezerwowy bramkarz Jacek Troshupa i napastnik Michał Żukowski. Bardzo możliwe, że rezerwy w tym meczu wzmocnią zawodnicy z pierwszej drużyny, jednak nie powinno to znacząco zmienić obrazu gry. Według bukmacherów bardzo mało prawdopodobny jest nawet remis w tym spotkaniu.

Mazur zajmuje 12. miejsce w tabeli i ciągle walczy o bezpośrednie utrzymanie w IV lidze, zatem z pewnością będzie walczył na całego. Ełczanie w 5 ostatnich meczach zdobyli 8 punktów, natomiast Stomil II... 1. Trudno już znaleźć kogoś wierzącego w utrzymanie IV ligi dla Stomilu.

W rundzie jesiennej Mazur Ełk wygrał 3:1 po bramkach Damiana Prusinowskiego i dwóch Jakuba Lewandowskiego. Dla Stomilu honorowe trafienie zdobył Hubert Szramka.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mazur Ełk, IV ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły