Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Rezerwy zostają w IV lidze

25.06.15 09:00   em, zic   8  

Rezerwy Stomilu Olsztyn nadal będą występowały w IV lidze. Co prawda, nie dzięki własnej postawie, a dzięki drużynie DKS-u Dobre MIasto, w meczu której zagrał w ostatniej kolejce nieuprawniony zawodnik.

Wynik meczu DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce (na boisku 4:0) został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny gości. Wszystko przez wejście na boisko w ostatnich minutach meczu zawodnika, który powinien pauzować za żółte kartki.

Przez tę pomyłkę, DKS Dobre Miasto traci trzy punkty w tabeli ligowej i ma jeden punkt mniej niż rezerwy Stomilu, które przesuwają się jedno miejsce wyżej, a z ligi spada DKS.

Tagi: DKS Dobre Miasto, Stomil II Olsztyn, IV liga


Komentarze

 1. 25.06.15 15:29 masti

  więcej szczęścia niż ... popieram i podpisuję się pod komentarzami Kolegów: A. oraz maniek86

 2. 25.06.15 15:17 Piotr Bajero

  Kochani wróciłem znowu z podróży służbowej (z Chin)- pozdrawiam moich kumpli z czatu J i wpadam na stronkę Stomilu a tu cisza, mam nadzieję, że przed burzą…. :) Widzę, że Grzymek poukładał wszystkie klocki, zadbał o swój PR a ponieważ Borkowski i Szwed są ubezwłasnowolnieni to mogą tyle zrobić w klubie co ślepy szukający właściwej drogi w mroczną noc bez psa tropiciela opiekuna. Zarządzanie klubem zawodowym (przynajmniej z nazwy) to nie Stomil Cup. W związku z sytuacją klubie mam kilka pytań do Prezesa Borkowskiego; 1. Jaki ma pomysł na prowadzenie klubu w sezonie 2015/2016? 2. Jakich ma tajemniczych sponsorów czy też inwestorów? 3. Czy przypadkiem ten tajemniczy sponsor to nie jest inwestor czy też wykonawca nowej Galerii przy dworcu kolejowym i autobusowym? Jeśli tak to pewnie będziemy mieli powtórkę z Galerii Warmińskiej, która się wycofała ze sponsoringu, ponieważ tak naprawdę była przymuszona przez miasto do finansowania klubu. Taki sposób naszego prezydenta do pozyskiwania sponsorów (wymuszanie a nie zachęcanie)? 4. Jakich zawodników pozyska Stomil Olsztyn? 5. Dlaczego nie zarabiamy ani złotówki na transferach (Koval, Wełnicki,)? 6. Co w otoczeniu klubu robi znowu Pan Budnik (kret Prezydenta), który transferuje Tomka Wełnickiego do Zawiszy Bydgoszcz? 7. Gdzie jest najlepsza przewodnicząca Komisji Rewizyjnej w Polsce p. Bagińska (zwana znaną „Bizneswomen” z Zatorza)? 8. Co dzieje się z tym sławnym strasznym audytem, na który powoływał się nasz kochany Pan Prezydent? 9. Co dzieje się z tym sławnym śledztwem prokuratorskim za rzekome nieprawidłowości w klubie (trwa już 11 miesięcy)? Wiele pytań –mało odpowiedzi. Klub ma obecnie przyjazne warunki działania tylko efektów brak. Kiłdan nie był idealny lecz w tak wrogich warunkach pracy, które posiadał efekty, które uzyskał to takie mistrzostwo świata. Prezesie Borkowski, Prezesie Szwed czas odkryć karty !!!!!

 3. 25.06.15 11:18 Kot

  Gratuluję utrzymania!

 4. 25.06.15 11:17 Prezes MOKS Stomil

  Winnych ukarać powiesić za jaja i pogonić z klubu za Ligę Centralną i Rezerwy! Ostatnio pokazane było do wiadomości jacy trenerzy pracują w naszym klubie z młodzieżą i szczerze wszyscy do wywalenia może z dwóch do weryfikacji prawda taka fachowców w klubie nie ma są tylko przypadkowi uczniowie, którzy improwizują no ale czego wymagać ryba psuje się od głowy a tam to już kompletny brak wiedzy, chaos i improwizacja. I niech zawodnicy opowiedzą o rozmowach indywidualnych o przyszłośći z prezesikiem! To jak wizyta w warzywniaku. Improwizacja.

 5. 25.06.15 10:59 ObserwatorOKS

  A kto to powiedział,że to pomyłka z tym zawodnikiem. Czy to nie jakieś celowe działanie? A swoja droga burdel w rezerwach jest niesamowity. Za spadek z Centralnej odpowiada Aziewicz, za spadek i szybki powrót rezerw do IV ligi nie ma winnych ani odpowiedzialnych

 6. 25.06.15 10:55 chodi

  Dobre Miasto nie chciało być gorsze od Legii :-) a tak na poważnie to można powiedzie, zże rezerwy dostały drugą szansę i wnioski powinny zostać wyciągnięte bo kolejnej może już nie być.... Mocna drużyna rezerw przy I ligowej drużynie to bardzo ważna sprawa.

 7. 25.06.15 10:22 maniek86

  Oby tylko wnioski zostały wyciągnięte

 8. 25.06.15 10:05 A.

  Stomil to w pewien sposób "mistrz" pozostawania w lidze (pierwszy i drugi zespół)... mamy w tej materii niesamowite szczęście (choć budzi to po raz kolejny mój niesmak).

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!