Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Rozgrywki I ligi zawieszone do 26 kwietnia!

20.03.20 13:52   em   6  

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że rozgrywki I ligi zostały odwołane do 26 kwietnia włącznie.

Jest to oczywiście związane z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie.

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga


Komentarze

 1. 20.03.20 20:04 zjs

  "czerkasow" chłopie drogi, a gdzie ja piszę, że remont stadionu to sprawa klubu? To oczywiście sprawa Grzymowicza, ale tam sraczka większa niż w telewizji. bo niema pieniędzy chociaż na zimie zaoszczędzili kupę kasy. Natomiast goła pensja piłkarza i pracowników klubu to też pieniądz, a sponsorom to przywożą pieniądze za darmo z banku? Co do żaru to największy leje się z mediów, już tego nie trawię.

 2. 20.03.20 19:35 czerkasow

  Zjs rwmont to Grzybowicz robi a nie klub. Wszystkie umowy sponsorskie wymagają wypowiedzenie przez sponsora z okresem wypowiedzenia jak to niegdyś zrobiła Galeria Warmińska. Więc nie srajcie żarem, bo widzę że to zjs podbija bębenek. Zawodnicy otrzymują gołe pensje a nie premie za zdobyte punkty. A to że jakieś Wigierki czy inny Radomiak podpisał kontrakt z zawodnikiem na kilkadziesiąt tysięcy złotych to już ich problem.

 3. 20.03.20 19:16 zjs

  Tak na dobrą sprawę ten koronozajob wygląda mocno podejrzanie. Kto nakręca tą histerię i w jakim celu? Czy nie chodzi o to żeby kilkaset milionów ludzi oskubać z kasy? Coraz więcej pojawia się opinii, że ten wirus nie zmutował się w sposób naturalny. Natomiast jeżeli demonstrowane statystyki światowe są rzetelne ( co do Włoch to mam wątpliwości ściśle chodzi o Lombardię) to w porównaniu z dżumą, która szalała w Europie od XIV do XIX wieku to strachy na lachy. Już zaczynają przekładać wajchę i Chiny wracają do gry.

 4. 20.03.20 19:02 zjs

  Tak realnie to może być koniec wielu klubów. Kto jest w stania finansować bez żadnych wpływów przedsiębiorstwo na dłuższą metę? Wiemy jaka jest kondycja finansowa klubów w tym Stomilu. Wszystko na styk. Remont trybuny odkrytej? Zapomnijcie!

 5. 20.03.20 14:35 Mariano Italiano

  Tak realnie to chyba po lidze w tej rundzie Panowie i Panie 😱

 6. 20.03.20 13:59 oks1945

  Tyle czekania na ligę a teraz znów 2 mc przerwy no ale co zrobić

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!