Artykuł

Rozmowa z Adrianem Stawskim. ZOBACZ WIDEO!

24.06.21 15:23   em, źródło: stomilolsztyn.com   2  

Nowym trenerem Stomilu Olsztyn został Adrian Stawski. Na oficjalnej stronie klubu ukazała się rozmowa ze szkoleniowcem.

- Zadzwonił do mnie ostatnio kolega i mówi, że ja lubię takie klimaty, gdzie trzeba coś budować i ty to potrafisz - powiedział Adrian Stawski. - Ja na siłę tego nie szukam, żeby budować coś od początku. Do tego momentu mi się udawało i po tym z kim będę współpracował myślę, że wspólnymi siłami uda się na to zrobić.

I dodaje: - Kompletujemy sztab, który musi być dopięty do pierwszego treningi. Mamy mało czasu, ale wykorzystamy ten czas jak najbardziej się da. Chcę zebrać grupę piłkarzy z charakterem, która będzie zasuwać. Ja jestem bardzo charakterny i takich osób będę szukał wokół siebie, mających charakter i serce do walki.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adrian Stawski, wywiad, I liga


Komentarze

  1. 24.06.21 20:13 Tiger

    Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia.

  2. 24.06.21 15:44 chodi

    Po rozmowie widać że jest to bardzo konkretny gość. Brawo takiego człowieka potrzebuje Stomil . Jeszcze raz powodzenia trenerze !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!