Artykuł

Socios Stomil zorganizował turniej piłkarski dla najmłodszych

10.04.16 17:48   em   1  

W niedzielę na orliku przy ul. Jagiellończyka w Olsztynie odbył się I turniej piłkarski zorganizowany przez stowarzyszenie Socios Stomil. Udział w grze wzięło blisko 50 młodych adeptów futbolu.

Socios Stomil do gry zaprosił młodych piłkarzy trenujących w grupie trenera Jakuba Dujko-Domańskiego 2008-2009. W piłkarskich zmaganiach wzięły także udział dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu Olsztyn. Tego dnia każdy rodzic mógł przyprowadzić swoją pociechę i wziąć udział w piłkarskiej zabawie. Zagrał m.in. syn Łukasza Jeglińskiego.

Tego dnia w rolę trenerów wcielili się piłkarze Dumy Warmii: Łukasz Jegliński, Karol Żwir oraz Kinga Walewacz. Na orliku ku uciesze młodych piłkarzy Stomilu, pojawił się rownież Łukasz Suchocki.

- Pojawiło się blisko 50 dzieciaków, nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Postanowiliśmy podzielić drużyny na sześć zespołów, a piłkarzy wybierały dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu. Wyniki? Nikt ich nie notował. Oczywiście to był turniej, każdy zagrał taką samą ilość spotkań, ale zwycięzcami są wszystkie dzieciaki. Na tym etapie nie chodzi o rywalizację, a dobrą zabawę w piłkarskim gronie. Na tym najbardziej nam zależało, czyli na promocji naszego stowarzyszenia oraz integracji środowiska piłkarskiego związanego ze Stomilem Olsztyn - powiedział prezes stowarzyszenia Socios Stomil Bartłomiej Magiera.

Każdy z uczestników otrzymał od Socios Stomil złoty medal, drugie śniadanie, jogurty, owoce i wodę. Na koniec organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, czyli pyszny tort w barwach Stomilu Olsztyn.

W trakcie spotkań rodzice mogli zapisać do stowarzyszenia Socios Stomil.

Wkrótce kolejne turnieje oraz akcje promocje. A Ty już zapisałeś się do Socios Stomil? Szczegóły pod adresem sociosstomil.pl.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil, Bartłomiej Magiera


Komentarze

  1. 10.04.16 18:16 CardinalPL

    Super zabawa !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!